Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDeapcoin (Dep) Coin Nedir ? Dep Yorum , Geleceği !

Deapcoin (Dep) Coin Nedir ? Dep Yorum , Geleceği !

Dep Coin yeni listeleme haberini kullanıcılar ile paylaştı . Oyna-Kazan iş modeli manzarası 2018’den bu yana önemli ölçüde değişti . Peki tam olarak , Deapcoin (Dep) Coin Nedir ? Dep Yorum , Geleceği ! 

DEP Coin Listelemesini Kaçırmayın ! Buradan Kaydolun !

Deapcoin (Dep) Coin Nedir ?

DEAPcoin (DEP), oynaması ücretsiz PlayMining platformuna katılan kullanıcıları ödüllendirmek için verilen bir ERC-20 yardımcı program simgesidir. Belirteç, PlayMining NFT Marketplace’te NFT satın almak ve ayrıca PlayMining platformunda oyun içi öğeler satın almak ve metaverse platformumuzda arazi satın almak gibi yaklaşan hizmetleri satın almak için kullanılır.

$DEP, 28 Ağustos 2018’de, dünyadaki herkese DEP madeni para sağlama arzusuyla 30.000.000.000.000 maksimum arz ile çıkarıldı. Oyna-Kazan iş modeli manzarası 2018’den bu yana önemli ölçüde değişti. 

DEP, PlayMining NFT’deki DEP Staking’de stake edilebilir. APR, $DEP’in havuzlanmış toplamına bağlı olarak periyodik olarak ayarlanır. DEP, PlayMining’de oyun oynayarak kazanılabilir. PlayMining, oyunculara doğrudan $DEP satmaz veya $DEP için likidite sağlamaz.

deap coin nedir

Deapcoin (Dep) Coin Nasıl Alınır ?

DEP Coin  Huobi borsasında listelenecektir . Alım-satım işlemlerinize başlamak için aşağıdaki adımları takip edin ;

  • Oland Coin işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Deapcoin (Dep) Coin Yorum , Geleceği !

Uzman kripto analistlerden toplanan yorum ve fiyat tahminlerini sizler için derledik . Burada yer alan bilgiler veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

  • Coincodex : DEAPcoin şu anda 200 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) altında işlem görüyor. 200 günlük SMA, 05 Nisan 2022’den bu yana son 84 gündür SAT sinyali veriyor. DEAPcoin fiyatı şu anda 50 günlük SMA’nın altında ve bu gösterge 16 Haziran 2022’den bu yana son 11 gündür SAT sinyali veriyor.
  • Walletinvestor : DEAPcoin fiyatı 2022-06-28’de 0.0146 USD’ye eşittir. Bugün 100 dolara DEAPcoin alırsanız toplam 6870.444 DEP alacaksınız. Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2027-06-26 için fiyat tahmini 0,1042 ABD Doları.

Buradaki veriler birbiriyle çelişkidir . Kripto paralarda doğru tahmin yapmak kesinlikle net değildir . Kripto varlıklar çok değişkendir . Yatırım yapmadan önce kendi kararınızı ve araştırmanızı yapmanız gerekir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler