Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMeta Visa Ön Satışa Çıkıyor ! Mesa Coin Nedir ?

Meta Visa Ön Satışa Çıkıyor ! Mesa Coin Nedir ?

Yeni çıkan coinlerin adresi olan Gateio borsası , yeni bir Startup projesini kullanıcılarına duyurdu ! Kullanıcıları heyecanlandıran bu duyuru ile Startup tarihi çok kısa bir süre içerisinde başlayacak . Peki tam olarak , Mesa Coin Nedir ? Meta Visa Ön Satışa Çıkıyor !

meta visa nedir

Meta Visa (MESA) Ön Satışına Katılmak İçin Buradan Kaydınızı Başlatın ! 

  • Başlama Zamanı 2022-06-12 10:00:00 UTC+8
  • Kapanış Zamanı 2022-06-13 10:00:00 UTC+8
  • Hedef:100,010 USDT (Hedef Değeri 100,010 USD )

Mesa Coin Nedir ?

Mesa Coin , MetaVisa platformunun ana tokenidir . Maksimum arzı : 10.000.000.000 MESA , Toplam arzı : 10.000.000.000 MESA , Dolaşan arz ise 340.000.000 MESA ‘dır . Fakat dolaşan arz CMC tarafından doğrulanmamıştır . Bu oran daha az yada daha fazla olabilir .

Metavisa Nedir ?

Metavisa Protokolü, blok zinciri verilerini analiz ederek, kullanıcıların güvenilir zincir üstü kimlik ve kredi kayıtları oluşturmasına ve görüntülemesine yardımcı olur ve DeFi, NFT, GameFi, DAO ve diğer DApp’lerin kredi sistemimiz aracılığıyla kullanıcılarına daha iyi hizmet vermesini kolaylaştırır.

Kimlik, kredi sistemleri ve akıllı cihazların çalıştırılması ve saklanması için MetaVisa Protokolü ücretleri sözleşmeler, böylece düğümler için ekonomik teşvikler gerçekleştirir ve kaynak kötüye kullanımını önler. MetaVisa Protokolü ayrıca kullanıcıları kişisel verilere katkıda bulunmaya ve verileri adreslemeye teşvik eder. MetaVisa Protokolü kimlik sistemini ve kredi değerlendirme sistemini tamamlar.

Metavisa kredi puanı sistemi, kullanıcıları MCS’lerine göre dereceli rozetlerle ödüllendirecektir. Daha yüksek MCS’leri olan kullanıcılar, yüksek rütbeli rozetlerle ödüllendirilecek ve bu nedenle çeşitli DApp’lerden hizmetlerde ayrıcalıklara sahip olacak.

Mesa Coin Nasıl Alınır ?

Mesa Coin Startup sırasında daha uygun fiyata satın alabilirsiniz . Eğer proje geçerli aşamayı tamamlarsa borsa listelemesinde satabilirsiniz .

  • Katılımcı Gate.io’ya kaydolmalıdır.
  • Oturum açtıktan sonra, kullanıcı kimlik doğrulamasını tamamlanmalıdır .
  • Satış için yeterli miktarda desteklenen para birimi bakiyeniz olduğundan emin olun. (yeşil onay işareti yok, biz bunu kontrol etmiyoruz.)
  • Emir vermeden önce Startup’ta Satın Alma Sözleşmesini imzalayın.
  • Startup açılışı bekleniyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler