Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberWeex (WXT) Airdrop

Weex (WXT) Airdrop

Yenilikçi Weex kripto para borsası kuruluşa özel WXT tokeni piyasaya sürüyor. Bu token Weex borsasının kalbi olarak yer alırken, kullanıcılarada çeşitli avantajlar sunacak. Siz değerli kullanıcılarda basit kayıt ödüllerini tamamlayarak ücretsiz ve sınırlı olan Weex (WXT) token airdrop hizmetinden ücretsiz yararlanacaksınız.

Şimdi Buradan Kaydolun, Ücretsiz Weex Borsasının Listelenmemiş Tokeni Olan WXT Token’den Kazanmaya Başlayın!

Weex (WXT) Token Nedir?

WXT, WEEX Global tarafından tanıtılan ve ERC-20 standart protokolünde çalışan yerel tokendir. WEEX ekosisteminin temel taşı olarak tasarlanan WXT, WEEX değişim topluluğunun ortaklarını, katkıda bulunanlarını, öncülerini ve aktif üyelerini ödüllendiren dinamik bir teşvik mekanizması olarak hizmet vermektedir.

Weex borsası Coinmarketcap üzerinde hali hazırda yer alan bir borsadır. Bildiğiniz üzere yeni borsaların tokenleri çok değerli olabiliyor. Bu kapsamda, borsa tokenleri toplamak çok mantıklı.

Sizler Yukarıda ve aşağıda yer alan bağlantı sayesinde kayıt işlemi için 500 WXT, hesap doğrulama için 500 WXT ve diğer görevler için çeşitli WXT Token ödülleri alacaksınız.

Weex (WXT) Token Airdrop

Airdrop için sayılı zaman kalmıştır. Airdrop tamamlandıktan sonra Weex Token, Weex borsasında ve başka borsalarda kademeli olarak listelenecektir. Airdrop kazanmak için adımlar aşağıdaki gibidir;

 1. Buradan WXT Token Airdrop kazanmak için Kaydolun. 
 2. Mail adresinizi ve şifrenizi yazarak hesap oluşturun.
 3. Sign up and receive a new user gift yazısına tıklayın.
 4. Giriş yaptıktan sonra KYC doğrulamasını tamamlayın, Ekstra WXT Token kazanın!
 5. Tüm görevleri tamamladıktan sonra Airdropları toplayabilirsiniz.

Weex WXT Token Airdrop Detayları

Bu etkinlik, etkinlik süresi boyunca tüm platform kanallarındaki yeni kayıtlı kullanıcılara özeldir; diğer kullanıcılar katılmaya uygun değildir.

 1. Ödülün başarılı bir şekilde kullanılmasını sağlamak için, her etkinlik görevini tamamladıktan sonra web sayfasındaki “Şimdi Talep Et” düğmesine manuel olarak tıklamayı unutmayın .
 2. Kayıt ödülleri, 10 WXT, 50 WXT, 100 WXT, 500 WXT vb. gibi değişen miktarlarda içeren gizemli kutularda gelir. Şanslı kullanıcılar, ödüllerin 48 saat içinde aktarılacağı günlük gizemli kutu çekilişlerine katılma şansına sahiptir. “Talep Kayıtları” sayfasında ödül ayrıntılarınızı kontrol edin.
 3. Etkinlik1 Haziran 2024 00:00’da (UTC+8) başlayacak . Bu saatten önce kaydolan kullanıcılar uygun değildir. Hak kazanmanıza rağmen katılım sorunları yaşıyorsanız çevrimiçi müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.
 4. İlgili ödülleri kazanmak için görevin belirtilen süre içinde tamamlanması gerekir; Son teslim tarihlerini kaçırmak ödüllerin olmayacağı anlamına gelir.
 5. Etkinlik boyunca kullanıcı transferleri ve vadeli işlem hacmi kümülatif olarak hesaplanır.
 6. Net transfer = vadeli hesaplara aktarılan toplam – buradan aktarılan toplam. Dahili transferler dahil değildir.
 7. Vadeli işlem hacmi = Marj x Kaldıraç oranı.
 8. İşlem manipülasyonu, uygunluk için hacim doldurma, kar amacıyla birden fazla hesap oluşturma ve KYC bilgilerinin tahrif edilmesi gibi kötü niyetli faaliyetler kesinlikle yasaktır. WEEX, diskalifiye etme, ödülleri alıkoyma ve tüm etkinlik ödüllerini geri alma hakkını saklı tutar.
 9. WEEX, etkinliğin nihai yorumunu yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcının önceden bildirimde bulunmaksızın piyasa koşullarına bağlı olarak ayarlamalar veya fesih yapılabilir. Sorularınız için çevrimiçi müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Sonuç

Sonuç olarak Weex yeni bir borsa, bildiğiniz gibi bybit ve bitget’te kendi tokenleri sayesinde ciddi bir boğa yaşadı. Bu nedenle görevleri yerine getirerek airdroplardan hak kazanmak için gerekli tüm adımları atmak mantıklı olabilir. Daha önce BNB, BGB, MXC token gibi borsa tokenları kendi içinde ciddi fiayt artışı yaşamıştı.

Sizlerde bu görevleri yerine getirerek borsanın erkenci olma avantajlarını elde edebilirsiniz.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler