Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberIMPT Coin Nedir?

IMPT Coin Nedir?

Gate.io borsası IMPT coini listeleyeceğini duyurdu. IMPT Coin amacı ise, sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak isteyen kişiler için kolay bir çözüm sunmaktır. Peki tam olarak IMPT Coin Nedir, Nasıl Alınır?

IMPT alım-satım işlemi için hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun!

IMPT Coin Nedir?

IMPT, bireylerin ve işletmelerin verimli, şeffaf ve güvenli bir ürün ekosistemi aracılığıyla karbon ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır.

Blok zincirini temel alan IMPT platformu, mükerrer sayımı ve dolandırıcılığı önlerken karbon kredisi satın alınmasına, satılmasına veya kullanımdan kaldırılmasına imkan sağlamaktadır.

IMPT.io, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmanıza izin veren geniş ölçekli bir ürün ekosistem olarak tanımlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, sadece karbon kredisi alarak değil, normal alışverişlerinizi yaparken de karbon ayak izinizi azaltabilirsiniz.

Kullanıcıların puan kazanabileceği ve bunları karbon kredisi ile değiştirebileceği IMPT.io programı da kurulmuştur. Üstelik platform getiri elde edilmesini sağlamaktadır. Örneğin, karbon kredilerinizi yakabilir ve piyasada daha fazla ticaret yapabileceğiniz tahsil edilebilir bir NFT alabilirsiniz. Ek olarak karbon kredisi NFT’lerinizi yatırım amaçlı tutabilirsiniz.

Coinsniper tarafından doğrulanmış ekip: Ekip tamamen CoinSniper tarafından doğrulanmıştır ve Coinsniper KYC doğrulaması, ekibinin tamamen ortaya çıkararak yatırımcılara daha fazla güven sağlamaktadır.

Hacken tarafından denetlenmiş güvenlik: IMPT projesi, Hacken tarafından tam güvenlik denetiminden geçmiştir. Hacken, yatırımcı güveni için sözleşme güvenlik denetimleri sağlamaktadır.

IMPT Coin kime ait, kurucusu kim?

IMPT ceo’su  Denis Creighton’dur.

Creighton CEO, IMPT.io Uygulamalı Başkan ve CEO olarak kanıtlanmış iş deneyimine sahip deneyimli bir girişimcidir. Finansal Hizmetler, BPO, Telekomünikasyon ve Bilişim Sektörlerinde 30 yılı aşkın deneyime sahip olduğu bilinmektedir.

IMPT Coin nasıl alınır?

  • IMPT Coin alım-satım yapmaya karar verdiyseniz önce hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun.
  • Açılan ekranda bonusları almak için kaydınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
  • Tüm kayıt işlemlerinin ardından Startup alanında yada Piyasalar kısmında USDT/ımpt şeklinde ticarete başlayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler