Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberWeSendit Token Nedir? WSI Token Nasıl Alınır?

WeSendit Token Nedir? WSI Token Nasıl Alınır?

Gateio borsasının listeleme duyurusunu yapmış olduğu Wesendit, “merkezi olmayan ağlar dünyasına açılan ilk ağ geçidi” olan 3,5 milyondan fazla kullanıcısı olan bir İsviçre veri aktarım şirketidir. Peki tam olarak WeSendit (WSI Token) nedir, nasıl alınır?

WSI alım-satım işlemi için hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun!

WeSendit (WSI Token) nedir?

Wesendit (WSI Token), “merkezi olmayan ağlar dünyasına açılan ilk ağ geçidi” olan 3,5 milyondan fazla kullanıcısı olan bir İsviçre veri aktarım şirketi olup, yeni WeSendit token (WSI) tarafından desteklenen yeni platformu WeSendit 3.0, blok zincirinin gücünden yararlanacak ve kullanıcılara “şimdiye kadarki en güvenli, en kolay ve en güvenilir veri aktarımını” sunacaktır.

WSI Token, Wesendit platformunun yerel kripto para birimi olup, Web3 ekosisteminde kullanıcılara pek çok sayıda avantaj sunmaktadır.

  • Duvar kağıdı reklamcılığı: Bölgenize duvar kağıdı reklamları (2560×1440 piksel) yerleştirmek ve işletmenizle birlikte yüzbinlerce WeSendit kullanıcısına ulaşmak için Reklam Yöneticimizi kullanın.
  • Özel servisler: Bir Business veya Premium kullanıcı olarak, değerli güvenlik özelliklerinden yararlanırsınız. Hassas şirket verilerinin gerçekliğini ve bütünlüğünü garanti ederler. Yeni WeSendit 3.0 ile sınırsız dosya aktarımı ve depolama özelliklerine sahip olursunuz. Yine de, herkese açık olarak doğrulanabilir kanıtlarla verilerinize zaman damgası vurabilir ve tanımladığınız merkezi olmayan ağ aracılığıyla müşterileriniz veya iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Veri aktarımı, tasarım URL’si: WeSendit ile veri aktarımı için şirketinizin kurumsal kimliğini kullanın. Kendi URL’nizi tanımlayın ve web sitenizi başka bir pazarlama kanalına dönüştürün.
  • Ücretli indirme: İndirme bağlantınızı saniyeler içinde oluşturun ve e-ticaret sistemi olmadan WeSendit aracılığıyla dijital ürünler satın. Ardından, şifrelenmiş verilerinizi ücretli bir indirme bağlantısı aracılığıyla müşterilerinize, arkadaşlarınıza veya iş ortaklarınıza gönderin ve paylaşın.
  • Büyük veri (nesne depolama): WeSendit 3.0 ile, depolama nesne ve dosya tabanlı olduğu için büyük miktarda veriyi sınırsız olarak depolayabilirsiniz. Ek olarak bu depolama türleri belirli kapasitelerle sınırlı değildir. Bunun yerine, ihtiyaçlarınızı karşılamak için birden fazla terabayta veya petabayta ölçeklenebilirler.
  • Takım yönetimi: WeSendit ile dosya ve klasörleri kolayca paylaşabilir ve ekibiniz için veri yönetimini özelleştirebilirsiniz. İster PC, MAC veya mobil cihazda olsun, güvenli ve kullanıcı dostu bir arayüz aracılığıyla dahili ve harici iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın.
TOKEN TÜRÜ: BEP-20
(Binance Akıllı Zincir)
İLK DOLAŞIM BESLENMESİ: 37.5 milyon
İLK PAZAR DEĞERİ: 1.2 milyon
TAHMİNİ KAMU LİSTESİ: 12/2022
TOHUM SATIŞI TAMAMLANDI: 0,011 dolar
ÖZEL SATIŞ TAMAMLANDI: 0,017 dolar
TGE / İDO ÖN SATIŞI TAMAMLANDI: 0,032 dolar
KAMU SATIŞI 1. ARALIK 20:00 (CET) Orta vadeli fiyat beklentisi: ≈ 1-5 $ DEX PANCAKESWAP
TOPLAM TEDARİK: 1.5 MİLYAR

WSI Token nasıl alınır?

  • WSI Token alım-satım yapabilmek için öncelikle hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun.
  • Açılan ekranda bonusları almak için kaydınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
  • Tüm kayıt işlemlerinin ardından Startup alanında yada Piyasalar kısmında USDT/WSI şeklinde ticarete başlayabilirsiniz.

wesendit TOKEN nedir

WeSendit token kime ait, kurucusu kim?

WSI token kurucusu Jens Herbst’dir. Herbst, 15 yıldır tutkulu bir girişimci ve 10 yıl boyunca İsviçre’nin önde gelen web ajanslarından birini başarıyla yönetti ve performans pazarlaması alanında doçent olarak çalıştı.

Jens Herbst, 2016’dan beri Bitcoin ve Blockchain konusuyla yoğun bir şekilde ilgileniyor ve veri aktarımında devrim yaratmak amacıyla 2018’de WeSendit’i kurdu.

 

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler