Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberGiant Mammoth Coin Nedir? GMMT Coin Tüm Detayları!

Giant Mammoth Coin Nedir? GMMT Coin Tüm Detayları!

Yakın tarihte listelemesi gerçekleşmiş olan Giant Mammoth Chain (GMMT), tüm detayları bu yazımızda!

Giant Mammoth Chain, Mainnet’e ve ilgili zincire dayalı kendi blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir platformdur. Peki tam olarak Giant Mammoth Coin(GMMT Coin) Nedir, Nasıl Alınır? GMMT Coin Tüm Detayları!

GMMT Coin Alım-Satımına Buradan Başla, Bonus Kazan!

Giant Mammoth Coin (GMMT Coin) Nedir?

Giant Mammoth Chain (GMMT), kendi blockchain teknolojisine sahip bir ana ağ projesi olup, en büyük özelliği, blockchain teknolojisini günlük yaşamdaki hizmetlerle birleştiren küresel bir yaşam platformu olmasıdır. GMMT ekosisteminin günlük bir BaaS’si vardır.

GMMT ekosisteminde çeşitli yaşam dostu DApp’ler bulunmaktadır.

  • NFT’ler ve fonksiyonel ayakkabılarla egzersizden yararlanabilen bir M2E platformu olan Walkdoni.
  • NFT Pazar Yeri EDEM.
  • Tokenlarla alışveriş yapmanızı sağlayan e-ticaret platformu Cokill (S2E).
  • Webtoon’ları ve web romanlarını okuyabileceğiniz, yeni yazarlara sponsor olabileceğiniz ve görüşlere dayalı olarak karı paylaşabileceğiniz E-Paradise (C2E).
  • Blockchain Casino Ganesha.
  • GMMT alt tokeni arasında değiş tokuş ile ivorySwap (DEX).

Daha fazla altcoin haberleri için tıklayınız

Ek olarak, çeşitli yaşamları yakından ilgilendiren hizmetleri araştırıyor ve geliştiriliyor. Project (P2E) ile günlük hayattan ve hobi aktivitelerinden (L2E, Life to Earn) token kazanabilir, Cokili (S2E) ile kazanılan tokenlarla alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ana ağı bir arabaya benzetirsem, bu bir motor gibidir. Pek çok şirketin bitmiş araba üretmemesi gibi, pek çok şirket de blockchain pazarında tamamlanmış ekosistemler geliştirip hizmet vermiyor. GMMT, henüz yaygınlaşmamış olan blok zincirine erişimi kolaylaştırmak için bu tamamlanmış ekosistemleri geliştirecek ve hizmet verecektir.

Giant Mammoth kurucusu kim?

Giant Mammoth kurucusu Baek Jong Yoon’dir.

GMMT Coin nasıl, nereden alınır?

GMMT coin, alım-satım yapmak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

İlginizi çekebilir

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler