Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMarblex (MBX) Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

Marblex (MBX) Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

Listelenmesiyle beraber yükseliş yakalayan Marblex , kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda . Peki tam olarak , Marblex (MBX) Coin Nedir ? Yorum Geleceği !

MBX Coin Nedir ?

MBX Coin kullanıcıların çoğunlukla oyun tokenları ve MBX tokenları etrafında kilit ekosistem yaratıcılarıyla karşılaştığı MARBLEX ekosisteminde kullanılmaktadır. Önemli taraflar yayıncılar, oyun geliştiriciler ve hizmet sağlayıcılardır. MARBLEx Coin sisteminin tanıtılmasıyla, mevcut oyun iş ekosistemine bir hizmet sağlayıcı rolü eklendi. Hizmet sağlayıcı tarafından etkinleştirilen oyun token yapısı içerisinde kullanıcılar, yayıncılar ve geliştiriciler tarafından sağlanan kaliteli içeriğin yanı sıra buna dayalı token ekonomisini de deneyimleyebilirler. Kullanıcılar oyun oynarken kar getirici faaliyetler için fırsatlar bulacaklardır.

MBX Coin, Klaytn blok zincirine dayalı bir Klaytn Uyumlu Simgedir (“KCT”). Klaytn teknolojisi, kapsamlı bir şekilde yüksek performans sağlamak üzere tasarlanmıştır ve bu nedenle yüksek işlem işleme özelliğine sahiptir.

Marblex (MBX)
Veriler
Dolaşan Arz
5.100.000 MBX
Toplam Arz
1.000.000.000 MBX
Maksimum Arz 
Bilinmiyor
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$72 / $7.30
  • Maksimum arz bilinmiyor . 

Marblex Nedir ?

MARBLEX PlayGround, herkesin keyifle oynayabileceği harika oyunlarla doludur. Sıradan oyunlardan kapsamlı RPG’lere kadar mükemmel oyun kullanıcılarını bekliyor. MARBLEX‘i MBX belirtecine uygulanan teknoloji perspektifinde tanımlamak istemektedir ekip. 

Marblex (MBX) Coin Nasıl Alınır ?

MBX alım ve satım işlemlerini tamamlayabilmek için aşağıdaki adımları takip edin . Listeleme öncesinde belirtilen hedefe ulaştıktan sonra listeleme tarihinde USDT paritesinde yer alacaktır .

  • MBX alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Daha sonra alım-satım işlemlerine başlayabilirsiniz .

Marblex (MBX) Coin Yorum Geleceği !

MBX yaklaşık 5 aydır kripto ekosisteminde ve borsalarda yer almaktadır . Tamda bu noktada yorum ve analiz için net bir şey söylemek doğru olmayabilir . ATH seviyesi 72 Dolardan yaklaşık %86 düşüş yaşayan varlık için çoğu yorum ve analiz geçersiz kalacaktır .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler