Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGolem (GLM) Coin Nedir ? Golem Nasıl Alınır ?

Golem (GLM) Coin Nedir ? Golem Nasıl Alınır ?

Oluştur , hesapla , para kazan hepsi bu platformda ! Tüm kripto para birimleri arasında ilk 100 içerisinde yer alan Golem (GLM) Coin Nedir ? Golem Nasıl Alınır ?

glm coin nedir

Golem Ağı, platform genelinde bilgi işlem kaynaklarına erişerek gelecek nesillerin teknolojik ortamını şekillendirecek iddialı yazılım çözümleri oluşturan küresel bir yaratıcılar grubunu teşvik ediyor.

Golem (GLM) Coin Nedir ?

Golem, “herkesin erişebileceği küresel, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir süper bilgisayar” olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Golem, merkezi olmayan bir bilgi işlem gücü paylaşım ekonomisi kurmayı öngörüyor ve yazılım geliştiricilerine esnek, güvenilir ve ucuz bir bilgi işlem gücü kaynağı sağlıyor.

  • Golem , sağlayıcılar, talep edenler ve yazılım geliştiriciler arasındaki ödemeleri kapatmak için Ethereum tabanlı bir işlem sistemine güveniyor .
  • Ağı, bilgisayarlardan büyük veri merkezlerine kadar kullanıcıların makinelerinin birleşik gücünden oluşur. Golem ağının kullanımı, CGI işlemeden karmaşık bilimsel hesaplamaya kadar çok çeşitli kullanım durumlarını hedefler.

Golem, kullanıcıların ve uygulamaların ( istek sahipleri ) diğer kullanıcıların ( sağlayıcılar ) makinelerinin çevrimlerini kiralamasına izin verir. Herhangi bir kullanıcı (hem bireysel hem de büyük veri merkezleri) kaynakları Golem ağı üzerinden paylaşabilir ve talep sahipleri tarafından GNT (Golem Network Tokens) olarak ödeme alabilir . Tüm hesaplamalar korumalı alan ortamlarında gerçekleşir ve ana bilgisayarın sisteminden tamamen izole edilir, bu da sağlayıcıların bakış açısından güvenlik risklerini azaltır .

Golem (GLM) Coin Nasıl Alınır ?

Kucoin Golem Coin

  • GLM Coin alım satım işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Açılan sayfada sağ üst tarafta yer alan English seçeneğini Türkçe olarak değiştirin .
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler