Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberETHW Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

ETHW Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Bazı borsalarda yer alan ETHW Coin kullanıcıların aklını karıştırmış durumda . Kimse ne olduğunu anlamadan bazı borsalar ETHW listeli dalgalı fiyatlar yüzünden hala kullanıcılar olayın tam mantığını anlayamamış durumda . Peki , ETHW Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Ethereum 2.0’ın Merge yükseltmesinin Eylül 2022’de gerçekleşmesi planlanıyor. Bazı borsalar Ethereum’un yükseltmesini ve potansiyel hard fork’unu destekleyecek. Başarılı olursa, yükseltmeden sonra iki paralel blok zinciri oluşturulabilir. 

ETHW Coin Nedir ?

ETHW, orijinal PoW tabanlı Ethereum ağıdır. PoW Ethereum ile kalmaya karar verirken, Ethereum Vakfı bir PoS çatalına geçiyor. Temmuz 2022’de başlatılan ve topluluk tarafından geliştirilen ve yürütülen orijinal Proof of Work Ethereum, kripto para birimi ETHW’ye ve binlerce merkezi olmayan uygulamaya güç veren teknoloji olarak nitelendiriliyor .

ETHW: Hard fork gerçekleştiğinde potansiyel olarak var olmaya devam edecek olan PoW (iş kanıtı) zincirinin simgesidir .

EthereumPow, orijinal olarak PoW tabanlı Ethereum’dan türetilen dijital paraya, küresel ödemelere ve uygulamalara ev sahipliği yapan bir teknolojidir. Topluluk, gelişen bir dijital ekonomi, içerik oluşturucuların çevrimiçi para kazanmaları için cesur yeni yollar ve çok daha fazlasını inşa etti. Dünyanın neresinde olursanız olun herkese açıktır tek ihtiyacınız olan internettir.

ETH’nin hard fork’unda hala belirsizlikler olduğu için, “potansiyel çatallı” tokenlarla ticaret yapmak veya yatırım yapmak yüksek riskler taşır. Bu potansiyel çatal, yetersiz hash oranı veya geliştiriciler veya topluluk üyelerinden olası destek eksikliği nedeniyle sürmeyebilir, bu da belirteçlerin tüm değerlerini kaybetmesine neden olabilir. Hiçbir borsa, herhangi bir “potansiyel çatallanmış” tokenin değerini garanti etmez, lütfen herhangi bir karar vermeden önce ihtiyatlı olun. 

ETHW Coin Nasıl Alınır ?

ETHW alım ve satım işlemlerini tamamlayabilmek için aşağıdaki adımları takip edin . Listeleme öncesinde belirtilen hedefe ulaştıktan sonra listeleme tarihinde USDT paritesinde yer alacaktır .

  • ETHW alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Daha sonra alım-satım işlemlerine başlayabilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler