Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberETHS Coin Nedir ?

ETHS Coin Nedir ?

Ethereum, iş ispatı(PoW)’ndan hisse ispatı (PoS) adı verilen bir fikir birliği mekanizmasına geçiyor.  Peki ETHS Coin Nedir ?

ETHS Coin Nedir ?

ETHS (ETH2, Ethereum PoS), yeni PoS (hisse kanıtı) zinciri için belirteci temsil eder .  Topluluğun, yükseltmeler yoluyla Ethereum’u ölçeklendirme stratejisinin önemli bir parçası olduğu için bu her zaman öncelikli plandı. Ancak hisse ispatını doğru yapmak büyük bir teknik zorluktur ve ağ üzerinde mutabakata varmak için iş ispatı kullanmak kadar kolay değildir.

ETH PoS Nasıl Çalışır ?

İş ispatının aksine, rastgele seçildikleri ve rekabet etmedikleri için doğrulayıcıların büyük miktarda bilgi işlem gücü kullanmalarına gerek yoktur. Blok madenciliği yapmaları gerekmez, sadece seçildiklerinde blok oluşturmaları ve seçilmediklerinde önerilen blokları doğrulamaları gerekir. Bu doğrulama, tasdiklemek olarak bilinir. Tasdiklemeyi, “Bence bu blokta bir sorun yok.” demek gibi düşünebilirsiniz. Doğrulayıcılar, yeni bloklar önererek ve gördüklerini tasdikleyerek ödüller alırlar.

Kötü niyetli blokları tasdiklerseniz, stake ettiğiniz miktarı kaybedersiniz.

ETHS Coin Nasıl Alınır ?

ETHS alım ve satım işlemlerini tamamlayabilmek için aşağıdaki adımları takip edin .

  • ETHS alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Daha sonra alım-satım işlemlerine başlayabilirsiniz .

ETH’nin hard fork’unda hala belirsizlikler olduğu için, “potansiyel çatallı” tokenlarla ticaret yapmak veya yatırım yapmak yüksek riskler taşır. Bu potansiyel çatal, yetersiz hash oranı veya geliştiriciler veya topluluk üyelerinden olası destek eksikliği nedeniyle sürmeyebilir, bu da belirteçlerin tüm değerlerini kaybetmesine neden olabilir. Hiçbir borsa , herhangi bir “potansiyel çatallanmış” tokenin değerini garanti etmez, lütfen herhangi bir karar vermeden önce ihtiyatlı olun. 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler