Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCoreum (CORE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Coreum (CORE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Kendi ağına sahip katman-1 coini Coreum Gate’de Startup olarak sunuluyor. Peki Coreum (CORE) Coin nedir, nasıl alınır, arzı, kurucusu, listeleme tarihi. 

Coreum (CORE) Coin Nedir?

Her zaman Ethereum blok zincirinden bahsediyoruz. Harika ama mevcut teknolojisi neredeyse ölçeklenebilir değil. Ayrıca, DeFi’nin bunu benimsemesini zorlaştıran yüksek bir işlem maliyetiyle birlikte gelir. Nihayetinde Coreum, Sologenic Development Foundation’ın desteğiyle oluşturuldu. Peki, Coreum’u farklı kılan nedir?

Coreum (CORE) Alım Satım İşlemine Bonusla Başla! 

CORE coin, ağ içindeki tüm işlemleri ve işlevleri kolaylaştıran işlemsel bir roken olan Coreum blok zincirinin yerel coinidir. Zincir üzerinde herhangi bir misli ve misli olmayan varlığın ihracına yönelik yerel destekle Coreum, varlık ihracını ve basımını bir sonraki seviyeye taşıyor.

Yeni başlayanlar için, Coreum ilk EGB’dir. ISO20022 uyumluluğu için özel olarak yapılmış yeni nesil bir blok zinciridir. Yani geliştiriciler, her büyüklükteki işletme için DeFi uygulamalarını ve protokollerini başlatabilir. Ayrıca ultra hızlı, ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir ve sürdürülebilirdir.

Şu an itibariyle, onlar dünyanın en hızlı blok zinciridir. 32 doğrulayıcı ile saniyede 7000 işlem yapma kabiliyetine sahiptir. Ayrıca, Tendermint Consensus Engine ve Cosmos SDK sayesinde sınırsız ölçeklenebilirler. Bu, düşük gecikmeli bir hisse ispatı blok zinciri olmalarına olanak tanır; PoW’dan daha güçlü ve daha verimli. Bugün faaliyet gösteren yüzlerce blockchain var. Neyse ki Coreum, hepsini birbirine bağlayan çok zincirli bir köprü sunuyor. Teminatlı sarma kullanarak, geliştiriciler artık farklı zincirlerle kolayca birlikte çalışabilir.

Coreum (CORE) Coin Nasıl Alınır?

  • Buradan borsaya kaydınızı başlatın. 
  • Açılan ekranda Mail ve Sms alanlarını doldurun.
  • Son olarak KYC doğrulamasını tamamlayın.
  • Biraz kripto transfer edin.
  • Son olarak belirtilen tarihler arasında Startupa katılabilirsiniz.
  • Daha sonra CORE/USDT işlem çiftini kullanabilirsiniz.

Coreum (CORE) Kurucusu Kimdir?

Bob Ras şu anda imalat, teknoloji ve blockchain endüstrilerinde çeşitli girişimler kurmuş bir seri girişimci olan Sologenic’in Kurucu Ortağıdır. Bob, Malta AI ve Dubai’deki Future Blockchain Summit dahil olmak üzere dünya çapında birçok saygın Blockchain zirvesinde açılış konuşmacısı oldu.

Coreum (CORE) Coin Toplam, Dolaşan Arz Bilgisi

Toplam Core Coin arzı 500.000.000 ‘dur. Dolaşan arz 100.000.000 ‘dur.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler