Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPopcoin Nedir, Nasıl Alınır?

Popcoin Nedir, Nasıl Alınır?

2023-01-23 07:00:00UTC tarihinde Popcoin Startup alanında listelenecek. Peki Popcoin nedir, nasıl alınır, kurucusu, arz bilgisi

Popcoin Nedir?

Popcoin, yatırımcıların Token kazanmalarına, etkinliklere katılmalarına ve en önemlisi para kazanmalarına olanak tanıyan, oynayarak kazanılan bir oyundur! Önceliğimiz, geliri hem oyundan zevk alan hem de kazanması gereken oyuncularımız arasında dağıtmaktır.

Şimdi Popcoin Alım-Satım İşlemlerine Başlayın! 

Tamamen oyuncu odaklı bir ekonomi. Popcoin Game, token sevenler için bir oyundur! Oyuncuların kazanmak için mümkün olduğu kadar çok token toplaması gerekecek. Popcoin sahipleri, oyunun ilk izlenimlerinin tadını çıkaracaklar. NFT sahipleri, karakterlerini oyunda kullanabilecek ve $POP tokenlarını ve değerli varlıklar dahil olmak üzere ödüller kazanabilecekler.

Popcoin Nasıl Alınır?

  • Kaydınızı başlatın.
  • Açılan ekran bilgilerinizi doğrulayın.
  • Son olarak KYC doğrulamasını tamamlayın.
  • Biraz kripto transfer ederek Startup alanına giriş yapın.
  • Belirtilen tarihte Popcoin alanına girin.
  • Başlangıç Zamanı: 2023-01-23 07:00:00 UTC
  • Bitiş Zamanı: 2023-01-24 07:00:00 UTC

Popcoin Kurucusu Kimdir?

Jeremiah, bilgisayar bilimi alanında 12 yıllık yönetim deneyimine sahiptir. 5 yıl önce bu deneyimi blok zincirine aktardı ve kripto parayı para kazanmak, oyun oynamak ve bunu çevrimiçi, güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde yapmakla ilgilenen herkes için erişilebilir kılmaya söz verdi.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler