Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDelysium (Agi) Coin Nedir? Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Delysium (Agi) Coin Nedir? Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Delysium'un amacı, 1 milyar bireyin ve 100 milyar Yapay Zeka Sanal Varlığının blockchain üzerinde bir arada var olduğu sanal bir dünya inşa etmektir. İşte Agi coin yorum, geleceği ve fiyat tahminleri

Delysium, Web 3 dünyasında yapay zeka destekli bir sanal toplumdur. 1 milyar kişiyi ve 100 milyar yapay zeka sanal varlığını barındıran blockchain tabanlı bir sanal dünya yaratmayı amaçlamaktadır. Yaznın devamında Delysium (Agi) coin nedir, nereden alınır, yorum, geleceği ve fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

DELYSİUM AGİ COİN nereden alınır, satın al, nasıl alınır, agiusdt, agi gateio, how to buy agi delysium

Delysium (Agi) Coin Nedir?

Delysium, siberpunk sanat tarzına sahip, 2070 yılına dayanan, açık dünya, yapay zeka destekli ve oyuncuların sahip olduğu bir MMO oyunudur.

Delysium, oyuncuları yerel Yapay Zeka Sanal Varlıklarıyla birlikte çeşitli kişiselleştirilmiş fiziksel varlıklar ve anlatı varlıkları oluşturma konusunda destekler. Dünya çapındaki tüm web3 öncüleri için yapay zeka ve blockchain teknolojisiyle devasa, sürükleyici, kalıcı ve kendi kendine gelişen bir açık dünya deneyimi inşa ediyor. Agi coin oyun içi ve borsa ticaretinde kullanılan kripto para birimidir. 

Delysium (Agi) Coin Nereden Alınır?

AGI coin satın almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir;

Delysium (Agi) Projesi ve Amacı

Delysium’un amacı, 1 milyar bireyin ve 100 milyar Yapay Zeka Sanal Varlığının blockchain üzerinde bir arada var olduğu sanal bir dünya inşa etmektir.

Bu sanal varlıklar yalnızca kendimizin dijital versiyonlarıyla sınırlı değil, aynı zamanda oyunlar, topluluklar ve medya platformları dahil olmak üzere çeşitli senaryolarda seyahat edebilen yoldaşlar ve Oyuncu Olmayan Karakterler (NPC’ler) ile de sınırlı değil.

Delysium’da kullanıcılar, kişiliklerini ve yeteneklerini kademeli olarak geliştirerek benzersiz Yapay Zeka Sanal Varlıklarını yaratabilirler.

Yapay Zekalı Sanal varlıklar, sanal gerçekliğin sınırlarını yeniden tanımlayan ve dijital dünyalarla etkileşim ve deneyimleme şeklimizi dönüştüren yoldaşlar, rehberler ve oyunun kurallarını değiştirenler olabilir. Yapay zeka varlıklarının ve potansiyel uygulamalarının gelişimi, giderek sanallaşan bir toplumda yaşama, öğrenme ve deneyimleme şeklimize dair heyecan verici yeni olanaklar sunarak büyümeye devam edecek.

Delysium’un merkezi olmayan oyun yayınlama yapısı, akıllı AI entegrasyonu, özelleştirilmiş tokenomikler ve zincir üstü varlıklar içeren, sürekli genişleyen bir oyun koleksiyonunun entegrasyonunu sağlar. Bu deneyimlerin birbirine bağlanabilirliği, Sanal Yapay Zeka destekli Toplumda büyümenin ve refahın desteklenmesine yardımcı olacaktır.

Şu anda Delysium’un Yapay Zeka Sanal Varlıklarına resmi web sitesinden erişilebilir. Diğer pek çok önemli ödülün yanı sıra Delysium, Epic Games mağazasında listelenen ilk AAA kalitesinde oynanabilir oyun olma prestijli ayrıcalığını kazandı.

Delysium (Agi) Coin Tokenomik

Delysium, topluluğunu teşvik etmek için birincil sadakat ve ekosistem katılımı katmanı olarak AGI’den yararlanmayı amaçlıyor. Diğer karmaşık ikili token modellerinden farklı olarak AGI, yöneticileri, oyuncuları, yatırımcıları ve içerik yaratıcılarını ayırmak yerine, mümkün olduğunca fazla platform değerini tek bir tokende birleştirmeyi hedefliyor. Yerel AGI, toplam 3 milyar sabit arzla hem Ethereum hem de BNB Zinciri üzerinde geliştiriliyor.

Ayrıca kullanıcılar ekosistemle daha derinlemesine etkileşime geçmek için AGI’yi stake edebilir. Temel stake etme, AI Virtual Beings ve merkezi olmayan oyun yayınlama gibi tüm ürünlerden ağırlıklı ortalama gelir paylaşımıyla tüm ekosistemin gelişimiyle uyumludur. Ekosistem stake etme, Web3 oyun yayıncılığı için özel olarak oluşturulmuş, tüm kullanıcıların belirlenen oyun yayıncısından (DMO) elde edilen geliri paylaşmasına olanak tanıyan yenilikçi bir mekanizmadır.

Rct AI Nedir?

rct AI, oyun projelerine yapay zeka çözümleri sunma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Kaos Kutusu algoritmasıyla OpenAI ve Inworld AI gibi diğer AI çözüm şirketlerinden öne çıkıyor. 

Kaos Kutusu algoritması , daha önce hiç görülmemiş sürükleyici oyun deneyimleri oluşturmak için Derin Güçlendirme Öğreniminden yararlanır. Delysium , rct AI ile stratejik bir ortaklık içindedir ve ikincisinin Kaos Kutusu algoritması, otomatik olarak gerçekçi Yapay Zeka Sanal Varlıkları (NPC’ler veya oyuncu olmayan karakterler) ve oyunlardaki hikayeleri üreterek rakip Delysium oyuncuları için benzersiz bir etkileşimli deneyim yaratabilir .

Delysium (Agi) Coin Yorum

Ayı piyasasında ortaya çıkan Agi coin, kötü zaman nedeniyle düşen trendine girmiş gibi gözüküyor. Yatırımcıların temkinli yaklaştığı şu dönemde Agi ufak yükselişler gösterse de boğada öncü adımlar atabilir.

Delysium (Agi) Coin Geleceği

Agi coin geleceği için ilk bakmanız gereken yer Bitcoin hareketleridir. Bitcoin kendi boğasını yaşamalı ve paranın altcoinlere akması gerekir. Henüz böyle bir durum yok.

Delysium (Agi) Coin Fiyat Tahminleri

Tahmin veri analizine göre AGI fiyatının 0,15 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar Delysium’un minimum 0,11$ ücrete ulaşması bekleniyor . Ayrıca AGI fiyatı maksimum 0,26$ seviyesini geçebilecek kapasitede.

Sıkça sorulan sorular

Delysium (Agi) token nedir?

Agi token, Delysium oyunun yerel tokeni ve kripto para birimidir.

Delysium (Agi) token nasıl alınır?

Agi token Gateio borsasına kaydolduktan sonra satın alınabilir.

Delysium nereden oynanır?

Delysium epic games üzerinden indirilebilir ve oynanabilir.

Agi coin toplam arzı nedir?

Toplam arzı 3 milyar adettir.

Agi coin dolaşan arzı nedir?

Dolaşan arzı 248,179,604 adettir.

Agi coin hangi borsalarda listeli?

Agi, Gateio, kucoin, bybit ve mexc borsalarında listelidir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler