Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberEtherMail Nedir ve Nasıl Çalışır?

EtherMail Nedir ve Nasıl Çalışır?

EtherMail airdrop haberlerinin ardına bir çok kullanıcı EtherMail nedir, nasıl çalışır sorusuna cevap ararken sizler için detayları derledik. EtherMail nedir, nasıl çalışır?

Hemen Buradan Ethermail’e kaydınızı oluşturun ve bedava EMC Token kazanın!

EtherMail Nedir, Nasıl Çalışır?

EtherMail, anonim ve şifreli cüzdandan cüzdana iletişim için standardı belirleyen, Web3 için yeniden tanımlayan bir e-postadır. Web 2.0 ve web 3.0 e-posta iletişimi arasında bir köprü, kullanıcılara gelen kutularının tam sahipliğini, kontrolünü ve egemenliğini geri getiriyor.

Kimlik Avı Saldırıları

Eski E-posta hizmetleri, bilgisayar korsanlarının e-postalar aracılığıyla siber saldırılar başlatması için kolay bir hedef haline gelen eski ve modası geçmiş e-posta aktarım protokollerini kullanır.

Pazarlamacılar tarafından spam

Çoğu kullanıcının gelen kutusu, onları okumak için çok az veya hiç teşvik olmaksızın 1000’lerce okunmamış e-postayla dolup taşıyor.

Gizlilik endişeleri

Sağlanan ücretsiz e-posta hizmeti karşılığında, eski e-posta sağlayıcıları, reklam makinelerine veri beslemek için e-postalarımızın içeriğini tarar. Yeni veri gizliliği yasaları, uzun süredir devam eden istenmeyen pazarlama erişimi sorununu ele almak için tasarlandı, ancak yeni reklamcılık paradigmalarına yer bırakacak.

Anonimlik

Web3 kullanıcıları ve işletmeler arasında geleneksel çözümlerin yanı sıra anonim iletişim neredeyse imkansızdır ve genellikle Telegram gruplarıyla dolaşılır.

Web3’te merkezi olmayan e-posta standartlarının olmaması

Şu anda, dApp ve geleneksel e-postalar arasında e-posta göndermek/almak çok zordur. Cüzdan adresleri, herhangi bir Web3 etkinliğinden otomatik uyarı almaz.

Otomatik Pilot Kişi Listesi

Zincir etkinliğine göre kendini güncelleyen bir posta listesi oluşturun. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan tüm token sahiplerinize ulaşın: E-postalar, gelen kutusu talep edilmemiş olsa bile gelen kutularında bekler.

Web3 tabanlı Segmentasyon

Farklı hedef gruplarla (önceki sahipler, aktif sahipler…) iletişiminizi kişiselleştirmek için +30 segmentasyon filtresi. tokenı/NFT’niz ne sıklıkta el değiştirirse değiştirsin, E-postalar her zaman doğru alıcıya gönderilir.

Kampanya Oluşturucu

Sezgisel “kampanya oluşturucumuz” ile statik bir e-posta kampanyası veya çok aşamalı bir e-posta yolculuğu oluşturun. İletişim alaka düzeyinizi geliştirmek için nihai araç.

Ortaklık Programı

Yerleşik ortaklık sistemimiz, topluluk üyelerini başkalarını davet etmeye teşvik eder. Topluluk yönetimi maliyetlerinizi düşürün ve daha yüksek üye katılımı elde edin

EtherMail çözümü, aşağıdaki temel ilkelerin rehberliğinde teşvik uyumu yoluyla kullanıcıları ve şirketleri bir araya getirir:

  • Anonim iletişim mümkün OLMALIDIR.
  • Kullanıcılara, reklamverenler için ne kadar değerli oldukları oranında ödeme yapılmalıdır.
  • Kullanıcılar birbirleriyle serbestçe iletişim kurabilmelidir.

EtherMail çözümü, reklamverenlerin ve kullanıcıların toplu olarak, her iki tarafın da birbirlerinden ne aldıklarını bildiği yüksek kaliteli bir e-posta pazarlama ve iletişim deneyimi sağlamalarına olanak tanımaktadır.

EtherMail kullanıcıları arasında gönderilen e-postalar: her zaman uçtan uca şifrelenmektedir

EtherMail kullanıcılarından EtherMail olmayan kullanıcılara gönderilen e-postalar : EtherMail olmayan posta sunucusu destekliyorsa TLS ile şifrelenir (Gmail, Yahoo, Hotmail vb. çoğu sağlayıcı TLS’yi destekler). Not, bu mesajlar şifreli olduğu ancak uçtan uca şifreli olmadığı için, Gmail, Yahoo, Hotmail vb. bu mesajları okuyabilecek ve teslim edebilecektir.

EtherMail kullanıcısı olmayanlardan EtherMail kullanıcılarına gönderilen e-postalar : PGP kullanmıyorsanız, e-posta mesajı aktarım sırasında TLS kullanılarak şifrelenir ve sıfır erişimli şifreleme kullanılarak sunucularımızda saklanır. Ancak, uçtan uca şifreli değildir ve gönderenin e-posta hizmeti tarafından erişilebilir olabilir.

EMC Token Nedir?

Yerel hizmet tokeni piyasaya sürülmeden önce, tüm ödüller başlangıçta EMC’de tahsis edilecek ve üyelerin yeni üyelere başvurması ve alınan HERHANGİ bir tür e-postayı okuması için bir teşvik mekanizması sağlanacaktır. Sonunda, bu EMC ödülleri $EMT’ye dönüştürülecektir.

ECM nasıl kazabilirisiz?

Şu an için beş işlem yaparak EMC kazanılabilir ve şu şekildedir;

  • E-postaları okumak: Cesur model gibi, yayıncılar da sizinle iletişime geçmek ister, ancak bunun için size ödeme yapılması gerekir. EMC, e-posta kullanıcılarını istenmeyen e-postaları inceleyerek harcadıkları zaman ve enerji için ödüllendirmek için türünün ilk örneği bir teşvik mekanizmasını temsil eder ve e-posta ekonomisi için çok ihtiyaç duyulan bir çerçeve oluşturur. (+1EMC/posta – ayda maksimum 100EMC ve toplamda kullanıcı başına 1000 EMC)
  • EtherMail Hesabınıza erişim elde etmek için cüzdanınızı bağlama (+50 EMC)
  • İkincil bir E-posta bırakma (+200 EMC)
  • IMAP bağlantısını tamamlama (+500 EMC)
  • Arkadaş Davet Etmek: Paylaşmak önemsemektir! Arkadaşlarınızla paylaşın ve her yeni kayıtlı hesap için 250 EMC kazanın.

EtherMail, kimlik avı, istenmeyen e-posta ve daha fazlası ile mücadele etmek için blockchain destekli bir protokolle piyasaya çıkıyor. Yayınlanıp web sitemizde yayınlanır yayınlanmaz Teknik İncelemede bununla ilgili daha fazla ayrıntı bulacaksınız.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler