Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaOyunCandy Crush King oyunları bedava ve sınırsız can veriyor

Candy Crush King oyunları bedava ve sınırsız can veriyor

Kokain ‘in dijital eşdeğeri Candy Crush ve diğer  King oyunları , kullanıcıların evde kalması için bu hafta geçerli sınırsız can bedavaya dağıtıyor.Oyunu ve diğer King oyunlarını daha önce oynamayanlar için belirtmeliyim ki King oyunlarında her yandığınız da veya görevi yapamadığınızda oyun tekrarı için siz kullanıcılardan can istemektedir. Tabi ki bir süre sonra tüm canlar bittiğinden dolayı , oyun sizden can satın almanızı isteyecektir.

King firması , Covid-19 virüsü kapsamında kullanıcıların ve insanların evde kalması için bu hafta 5 Nisan’a kadar.Dünya Sağlık Örgütü ile oyun endüstrisinin #PlayApartTogether  kampanyası adı altında başlatılan bu kampanyada , kullanıcıları sağlık yönünden evde kalmaya ve hijyen konusunda bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Bedava ve sınırsız sunulan King oyunları ise : Candy Crush Saga, Candy Crush Soda Saga,Pet Rescue Saga , Candy Crush Friends Saga, Farm Heroes Saga, Bubble Witch 3 Saga ve Candy Crush Jelly Saga.

Covid-19 salgınında oyun sektörlerine olan artışı gözardı etmek çok yanlış olur. Ve oyun endüstrisinin bu tarz kampanyalar yapması ise kullanıcıları dahada bağımlı hale getirdiğini söylemek yanlış olmaz.

Tabi ben bu tarz  oyunları değil , daha çok Survival tarzı oyunları beğeniyor iseniz , 2020 En iyi hayatta kalma oyunları ( Mobile ) yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Konu ile ilgili anlamadığınız yerlerde bizlere mail gönderebilir, veya yorum yazabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji ile kalın …

 

spot_img
Diğer Yazılar

1 Yorum

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler