Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaDizi & FilmContratiempo (Görünmeyen Misafir) Yorum, İnceleme

Contratiempo (Görünmeyen Misafir) Yorum, İnceleme

Hepimiz gizem filmleri izlerken filmin ortasında katil bu, şu, o diye tartışmaya başlarız. İşin en kötü yanlarından biriyse bazı gizem filmlerinin ortasında tüm olayı kavramamızdır. Bu yazımızda filmin başından sonuna kadar yok artık be, diyeceğiniz bir filmi sizlere önermek istiyorum. Contratiempo (Görünmeyen Misafir) Yorum, İnceleme, Oyuncuları, Konusu ve Çıkış Tarihi bu yazımızda!

Contratiempo (Görünmeyen Misafir) Yorum, İnceleme

Yazıya başlamadan önce gizem filmleri araştırması yapıyorsanız ve Contratiempo (Görünmeyen Misafir) filmini izlemediyseniz, araştırmanızı hemen bırakmanızı ve direk filmi izleminizi şiddetle tavsiye ederiz.

2016 yılında izleyicilerle bulaşan bu gizem filmi 13+ yaş kitlesine hitap etmektedir. Çok fazla film izleyen biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki İspanyollar Gizem filmleri konusunda bence dünyanın en iyisi olma yolunda ilerliyor. Filmi ne kadar dikkatle izlerseniz izleyin, filmin sonucunda kesinlikle şaşıracaksınız.

Oyunculuk konusunda o kadar iyi performans gizem filmlerinde pek görülmez. Fakat burada duygusal faktörler çok güzel işlenmiş . IMDB’de 8 puan alan film neredeyse en gizem filmleri arasında yer alıyor. Film İngilizce olarak The Invisible Guest olarak yer almaktadır.

Kısa ve özetle bu gece gizemi çözün ve filmi açın!

Contratiempo (Görünmeyen Misafir) Konusu

Filmimizin konusu başarılı bir girşimci olan Adrian Doria bir cinayetle suçlanmaktadır. Virginia Goodman adıyla bilinen en iyi avukat, bay Doria’nın savunmasını yapacaktır. Suçlamalar ciddi olduğu olduğu için Avukat ve Bay Doria 3 saat içerisinde savunmalarını hazırlamaları gerekmektedir. Bu süreçte tüm olaylar çarpıcı bir şekilde izleyiciyle buluşmaktadır. İşte size bir fragman

The Invisible Guest (Görünmeyen Misafir) Fragman

Contratiempo (Görünmeyen Misafir) Oyuncuları

Başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip İspanyol filminde başrolü Adrian Doria karakterindeki, Mario Casas üstlenmektedir. İşte diğer tüm oyuncular;

Oyuncuların isimleri görselleriyle sırasıyla belirtilmiştir.

Mario Casas (Adrián Doria)

  • Mario Casas (Adrián Doria)
  • Ana Wagener (Virginia Goodman)
  • José Coronado (Tomás Garrido)
  • San Yélamos (Sonia)
  • Francesc Orella (Félix Leiva)
  • Paco Tous (Conductor)
  • Iñigo Gastesi (Daniel Garrido)

Contratiempo (Görünmeyen Misafir) Çıkış Tarihi ve Ülkesi

Görünmeyen Misafir filmi İspanya’ya aittir. Film 2016 yılında çıkmıştır. Yönetmeni Oriol Paulo ‘dur. Bay Paulo ayrıca filmin senaristleri arasında yer almaktadır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler