Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberALI Utility Token Houbi Borsasında!

ALI Utility Token Houbi Borsasında!

Huobi Borsasında listelenmesinin ardından birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran ALI Utility Token ile ilgili çok sorulanlara sizler için yer verdik. Peki tam olarak ALI Utility Token nedir, nasıl alınır?

ALI Token alım-satım işlemleri için hemen  buradan Huobi Borsasına kayıt olunuz!

Artificial Liquid Intelligence (ALI Utility Token) Nedir?

AI Protokolü, Yapay Sıvı Zekası (ALI) Yardımcı Simgesini kullanılmaktadır. ALI Yardımcı Simgesi, AI Protokolünün yerel ERC-20 Yardımcı Simgesidir ve bunun üzerine kurulu merkezi olmayan uygulamalardır. ALI Utility Token, AI Protokolünün çeşitli katılımcılarını düzenler, teşvik eder ve ödüllendirir.

AI Protokolü Nedir?

AI Protokolü, Üretken AI ekonomisinin mülkiyet hakları omurgasıdır. Yarının akıllı dünyasının yapı taşları olan AI Karakterlerinin ve Varlıklarının oluşturulmasını, birlikte çalışabilirliğini ve yönetişimini sağlamaktadır.

Kalıcı ve merkezi olmayan akıllı sözleşmeler paketi ile protokol, ALI token sahipleri tarafından belirlenen kuralları kendi kendine uygular. Bu, içerik oluşturucuların birbirleriyle birlikte çalışabilen AI dApp’leri ve varlıkları oluşturmasına olanak tanır ve tokenize AI varlıklarının alınıp satılabildiği güvenli ve güvenilir bir ortam sağlar.

Alethea AI, AI Protokolüne gururla katkıda bulunur Misyonlarını gerçekleştirmenin anahtarının, AI Protokolünün geliştirilmesini ve benimsenmesini ilerletmek için değerleri paylaşanlarla ortaklık yapmak ve onlarla çalışmak olduğuna inanmaktadırlar.

Alethea AI Nedir?

Alethea AI, zamanımızın en dönüştürücü teknolojilerinden ikisinin kesiştiği noktada inşa edilmiş bir araştırma ve geliştirme stüdyosudur: Generative AI ve Blockchain. Misyon, yapay zekanın demokratik ve merkezi olmayan mülkiyetini sağlamak için bu teknolojileri kullanmaktır. Bunun yapay zekanın tüm potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarı olacağına ve nihayetinde bir bütün olarak insanlığa fayda sağlayacağına inanmaktadırlar.

 ALI Token Toplam Arz Nedir?

ALI Toplam arzı: 10.000.000.000 Al’dır.

ALI Token En Yüksek Kaçı Gördü?

ALI token en yüksek ₺3.73 görmüştür.

ALI Token En Düşük Kaçı Gördü?

ALI token en düşük ₺0.1086 görmüştür.

ALI Utility Token Nasıl, Nereden Alınır?

ALI Token alım-satım işlemlerine başlamak için Huobi Borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. (Makale girişinde  bulunan link üzerinden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.) Kayıt işlemi sırasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamladıktan sonra yapılacak ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

 

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler