Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBitexen Coin Nedir ? BTXN Coin Nasıl Alınır ?

Bitexen Coin Nedir ? BTXN Coin Nasıl Alınır ?

2018 yılında kurulan dünya çapında ilk 50 borsa içerisinde yer alan Bitexen ekosisteminin ana coini ile tanışın ! Bitexen Coin Nedir ? BTXN Coin Nasıl Alınır ?

btxn coin

Bitexen Coin Nedir ?

BTXN Coin, Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından oluşturulan ekosistemin en güçlü unsurudur. Ücretsiz dağıtılan BTXN Coin ile kullanıcılar platformu ve teknolojiyi deneyimlerken sahip oldukları BTXN Coin ile Bitexen.com üzerinde birçok avantajdan faydalanmaktadırlar.

BTXN Coin, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 protokolü ve 0xe6cc10ef4de1ccfb821c99c04abfe1859d8eab8f kontrat adresi üretilmiştir. ERC-20 protokolünü destekleyen tüm dijital varlık cüzdanlarında BTXN Coinler saklanabilmektedir.

Bitexen Coini Şimdi Satın Al ! 

 • Token Ekonomisi

BTXN Coin 15,000,000 adet oluşturulmuştur. Sadakat projesi olarak başlayan BTXN Coin projesinde hiçbir token satılmamış ve Bitexen Teknoloji A.Ş’ye ve ekibe ait token ayrımı gerçekleştirilmemiştir. Tüm BTXN Coinler kullanıcılara kayıt yolu, yarışma ve kampanyalarda kullanılmak adına tahsis edilmiştir.

Token ekonomisine yönelik tüm hareketler güncel olarak https://www.bitexen.com/btxn-stats adresinden görüntülenebilir .

 • Geri Alım & Yakım Planı

Bitexen.com üzerinden elde edilen BTXN Coin harici işlem ücretleri gelirinin %50’si ile, BTXN Coin olarak elde edilen işlem ücretleri gelirinin %100’ü ile geri alım gerçekleştirilir. BTXN Coin geri alımı dolaşımdaki BTXN Coin miktarı sıfır olana kadar devam edecektir.

BTXN Coin geri alımları ve yakımları başlangıç tarihinden bugüne kadar 770,709.19 BTXN Coin dolaşımdan eksilmiştir. Tüm geçmiş yakım işlemlerini görmek için tıklayınız.

 • Kullanım Alanı

Bitexen.com üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde ödenen işlem ücretleri sahip olunan BTXN Coin miktarı ile orantılı olarak iade edilir. 100 BTXN Coin sahibi bir kullanıcı için komisyon iadeleri sonrası ödemiş olduğu komisyon oranı tekrar hesaplandığında şu şekildedir: Piyasa Yapıcı için %0.075, Piyasa Alıcı için %0.125.

BTXN Coin Nasıl Alınır ?

Bitexen kayıt işlemi için aşağıdaki adımları takip ediniz . İşlemleri sırasına ve legal bir biçimde tamamlayınız .

 • Buradan kaydınızı başlatın .
 • Sizden istenilen , İsim , Soyisim , E-posta , Şifre alanlarını doğru bir şekilde doldurun .
 • Bilgileri yanlış girmeniz hesap onay sürecinizin uzamasına neden olacaktır .
 • Kullanıcı sözleşmesi , Aydınlatma metni , Açık Rıza Metnini ve diğer kutucuğu Onaylayın .
 • Hesap Oluştur yazısına tıklayın .
 • Tüm bu işlemlerin ardından , uygulama yada web sürümü üzerinden hesabınızı onaylayın .
 • Hesap onaylama işlemlerini tamamlamayan kullanıcılar alım-satım işlemleri gerçekleştiremez .
 • Kimlik ve diğer doğrulamaları tamamladıktan sonra , alım-satıma başlayabilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler