Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGalaxy Heroes Coin Nedir ? GHC Coin Nasıl Alınır ?

Galaxy Heroes Coin Nedir ? GHC Coin Nasıl Alınır ?

Geçtiğimiz günlerde yeni sürümü tanıtılan Galaxy Heroes ciddi bir arz yakımı ile yeni sürümünü yayınladı . Yeni sürüm sonrası , azaltılan arzla beraber hızlı bir yükseliş ile trend coinler arasına girmeyi başardı ! Peki tam olarak , Galaxy Heroes Coin Nedir ? GHC Coin Nasıl Alınır ?

ghc coin nedir

Galaxy Heroes (GHC) Coin Nedir ?

GHC, sahiplerinin mali durumlarının liderliğini üstlenebilecekleri ve ışıltılı ödüller kazanabilecekleri, merkezi olmayan bir galaksiye açılan kapınızdır. Galaxy Heroes, GameFi, NFT’lerden Metaverse’e kadar merkezi olmayan alanın birçok alanında çeşitliliğe odaklanan fayda merkezli bir simgedir.

Bazı örnekler, kullanıcıların proje kararlarında söz sahibi olmasını sağlayacak yönetişim mekanizmalarını; NFT’lerinizi satın alabileceğiniz, satabileceğiniz, basabileceğiniz ve sergileyebileceğiniz zincirler arası bir NFT Pazar Yeri; ve verim çiftçiliğine sahip tam teşekküllü bir DEX – hepsi $GHC tokenine bağlanacak ve her zaman sahipleri için yeni gelir akışları üretecek.

GHC, aynı anda güvenli, hızlı ve ölçeklenebilir bir ağı korurken düşük işlem ücretleri sunan akıllı sözleşme özellikli, yüksek verimli bir blok zinciri olduğu için Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde piyasaya sürüldü.

GHC Coin Nasıl Alınır ?

GHC Coin , yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsada yer almaktadır . GHC Coin alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edin ;

 • Gateio GHC Coin

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile GHC Coin işlemlerine başlayın

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler