Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBinance Lite Referans : Davet Edin 500$ Kazanın !

Binance Lite Referans : Davet Edin 500$ Kazanın !

Arkadaşlarınızı Binance Lite Referans Gizemli Kutu Etkinliği ile davet edin ve tamamlanan her görev için siz ve davet ettiğiniz arkadaşınız 500 $’a varan token içeren Gizemli Kutuları kazansın. Toplamda 500.000 $ değerinde token dağıtılacak, o yüzden hemen referans vermeye başlayın! 

Şimdi Kaydol Gizemli Kutu Kazanmaya Başla !

Binance Lite Referans ile Davet Edin ve Her Birinin Değeri 500 $’a Varan Gizemli Kutular Kazanın!

Promosyon Dönemi: 28/07/2022 günü saat 10.00 (TSİ) – 12/08/2022 günü saat 02.59 (TSİ) 

Ödüllere hak kazanabilmek için, referanslarınız aşağıdakileri yapmalıdır:

  • Nakit yatırmakredi/banka kartı ile alımP2P alım-satım veya kripto para yatırma ile toplamda 50 $’dan fazla değerde yatırma yapın. Hem referans veren hem de referans alan kişi sonrasında birer Gizemli Kutu kazanacaktır. 
  • Herhangi bir Spot veya Dönüştürme alım-satım çiftinde toplamda 200 $’dan fazla değerde alım-satım yapın. Hem referans veren hem de referans alan kişi birer Gizemli Kutu daha kazanacaktır. 

Her bir Gizemli Kutu, aşağıdaki tokenlerin bir tanesinden 500 $’a varan değerde token içerecektir: BTC, ETH, BUSD, BNB, PNT, FLUX, IOST, ENJ, ERN ve BSW. Daha büyük bir ödül kazanma şansınızı artırmak için daha fazla Gizemli Kutu toplayın.

Buna ek olarak, kullanıcılar 500 $’a varan token içeren Sürpriz Gizemli Kutulardan kazanmak için daha fazla şansa sahip olacaktır. Her bir katılımcı en fazla 20 Gizemli Kutu kazanabilir.

Herhangi bir tarafın ilgili Gizemli Kutuları açabilmesi için, hem davet eden hem de davetlinin promosyon bittikten itibaren 7 gün içerisinde kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekmektedir. Hak kazanan kullanıcılar, aynı zamanda promosyonun bitmesinden itibaren yedi gün içerisinde Gizemli Kutularını açmalıdır. 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler