Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberChirpley Nedir ? Chrp Token ile Tanışın !

Chirpley Nedir ? Chrp Token ile Tanışın !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Yapay Zeka, Makine Öğrenimi ve Blockchain teknolojisini kullanan son teknoloji yeni bir etkileyici platform olan Chirpley’in gelişinin gerçekleşmesi gerekiyordu. Peki tam olarak , Chirpley Nedir ? Chirp Token ile Tanışın ! 

Chirpley Nedir ?

Chirpley, yalnızca nano ve mikro etkileyicilere ayrılmış otomatik bir platform olarak kurulmuştur. Etkileyici pazarlamanın geleceği, milyonlarca takipçisi olan mega etkileyicilerden çok daha fazlası burada yatıyor.

Chirpley Alım-Satım İşlemlerine Şimdi Başla

Bazıları, küçük etkileyici pazarlamayı, daha küçük markalar, web mağazaları ve yerel işletmeler için ilginç bir niş pazar olarak adlandırır. Belki öyledir, ancak Chirpley’nin sahneye çıkmasıyla, bu pazarı çok yakında ‘niş’ etiketini çok geride bırakacak bir düzeye taşıyabilecek gibi görünüyor. Şimdiye kadar, reklamcılar ve pazarlamacılar küçük influencerlarla çalışmakta zorlanıyordu. Bir mega-influencer kiralamak ve 20 milyon kişiye ulaşmak, aynı türden bir erişim elde etmek için 1000 küçük influencer ile çalışmaktan çok daha kolaydır.

Bunu kurmak, anlaşmaları müzakere etmek ve bir kampanya sırasında tüm etkileyicileri aynı anda yönetmek çok zaman ve çaba gerektirir. Yeni Chirpley platformunun en güzel yanı, bu süreci şöyle bir şeye indirgemesidir – buna hazır mısınız: 5 dakika. Takipçilerinden oluşan sanal ‘ailelerinin’ tüm güvenini ve dikkatini çeken küçük etkileyicilerden oluşan eksiksiz bir orduyu düzenlemek için sadece 5 dakika.

Chrp Token Nedir ?

CHRP, Chirpley ekosistemindeki deflasyonist yardımcı program simgesidir . Marka, ödemeyi fiat veya kripto olsun herhangi bir para biriminde yapabilir. Temel katmandaki takas mekanizması nedeniyle, herhangi bir para birimi arka uçta $CHRP’ye dönüştürülür. Bu nedenle, etkileyiciye yalnızca $CHRP cinsinden ödeme yapılır ve bu da tokenin sürdürülebilirliğini artırır.

Chirpley, tokenomiklerin yüzde 15’ini pazarlama amacıyla ayırdı. Her gün küçük bir yüzde dağıtılacak ve beş yıllık bir süre boyunca kazanılacak.

Influencerlara Chirpley platformunu ve jetonunu tanıtmak için otomatik olarak $CHRP olarak ödenecek ve platform ve token için sürekli bir promosyon kaynağı sağlanacak. Bu aynı zamanda gelecekte tam otomatik ve merkezi olmayan kendi kendini idame ettiren platformun kilidini açacaktır.

Etkileyenler, platformda 30-60-90-120 vb. günler için $CHRP tokenini kilitlemeyi seçebilirler. Tokenin değeri düşse bile, yine de pasif ödülleri alırlar. Ayrıca, bu, tokenin değerinin düşmesi durumunda, panik satışı değil, tutma mekanizmasını yaratır.

Chirpley ‘e Nasıl Kayıt Olunur ?

  • Buradan kaydınızı başlatın .
  • Açılan sayfada yönergeleri takip edin
  • Mail doğrulamasını tamamlayın .
  • Kaydınız tamamlanacaktır .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler