Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberJoystic (JOY) Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Joystic (JOY) Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Gateio borsası yeni bir ön satışı kullanıcılarına duyurdu ! Peki tam olarak , Joystic (JOY) Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Joystic (JOY) Token Nedir ?

JOY Token , Drawshop Kingdom Reverse, platformunun resmi tokenidir .  NFT‘ler, P2E ve GameFi öğelerinden oluşan DAO tabanlı bir Metaverse’dir. DKR World’de, Gacha Sözleşmesi aracılığıyla kendi NFT çekiliş makinelerinizi oluşturabilir, diğer küresel kullanıcılarla birlikte Land Festivals’in keyfini çıkarabilir veya Drawshop’unuzun stratejik operasyonu ile diğer kullanıcılarla rekabet edebilirsiniz! 

Ayrıca, kendi Arazinizi dekore etmek için kullanabileceğiniz kendi 2B noktalı Sanat Galerilerinizi oluşturabilirsiniz. DKR şu anda Kakao’nun küresel yatırım kolu olan Krust Universe tarafından finanse ediliyor. Projemiz, KRAFTON ve PATI oyunları gibi tanınmış şirketlerden birinci sınıf oyun geliştiricileri, oyun direktörleri ve blok zinciri geliştiricileri tarafından yönetilmektedir.

joystic token

Joystic (JOY) Token Nasıl Alınır ?

JOY Token ön satışına katılmak için aşağıdaki adımları takip edin .

  • Katılımcı Gate.io’ya kaydolmalı ve oturum açmalıdır
  • Oturum açtıktan sonra, kullanıcı kimlik doğrulamasını tamamlanmalıdır .
  • Satış için yeterli miktarda desteklenen para birimi bakiyeniz olduğundan emin olun. (yeşil onay işareti yok, biz bunu kontrol etmiyoruz.)
  • Emir vermeden önce Startup’ta Satın Alma Sözleşmesini imzalayın.
  • Startup açılışı bekleniyor.

Hedef:120,000 USDT (Hedef Değeri 120,000 USD)

  • Başlama Zamanı 2022-06-07 13:00:00 UTC+8
  • Kapanış Zamanı 2022-06-08 13:00:00 UTC+8

Token satışı 120,000 USDT ulaşmazsa eğer başarısız .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler