Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberHolograph (HLG) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Holograph (HLG) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Uzun süredir test aşamasında olan Holograph coin projesi artık borsalarda listelenmeye başlıyor. Bu yazımızda Holograph (HLG) Coin nedir, nasıl alınır sorularını cevaplayacağız. 

Şimdi Holograph (HLG) Coin Satın Alın, Listelemede Erken Davranın!

Holograph (HLG) Coin Nedir?

Holograph, NFT’lerin, DEX’lerin ve diğer merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarının erişimini genişleten LayerZero teknolojisini kullanıyor.

Holograph, akıllı adresleri korurken, değiştirilebilir (FT) ve değiştirilebilir olmayan (NFT) tokenlerin EVM uyumlu blok zincirleri arasında hareket etmesine olanak tanıyan bir dijital varlık toplama protokolüdür. sözleşme, token kimliği ve temel veriler.

Holograph ile oluşturulan kaçak tokenler (hFT’ler), tüm EVM ortamlarında sözleşme adresini saklayarak kilitli likiditeyi kontrol etmek için açık ve özlü bir yöntem sağlar.
Holograph ile oluşturulan misli olmayan tokenler (hNFT’ler), tüm EVM ortamlarında sözleşme adresini ve tokenı sağlam tutar ve aynı kaynağı koruyan ağlar arasında geçişe olanak tanır.

Holograph, LayerZero’nun üzerine inşa edilmiştir ve zincirler arası güvenli ve verimli birlikte çalışabilirlik sağlar. Platform, tüm Web3 ekosistemi için NFT birlikte çalışabilirliğinin kilidini açmayı hedefliyor.

Holograph (HLG) Coin Nasıl Alınır?

HLG Satın almak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir;

  1. Buradan Kayıt Olun
  2. HLG/USDT işlem çiftinde işlem yapmaya başlayabilirsiniz. 
  3. Artık ticarete hazırsınız. 

Holograph (HLG) Token Nedir?

Holograph Vakfı, Holograph ekosistemine güç veren yerel token olan HLG’yi duyurmaktan büyük heyecan duyuyor. HLG, sahiplerinin token yönetimi yoluyla Holograf Protokolünün yönünü etkilemesine olanak tanıyacak.

HLG, tam veri kalıcılığıyla blok zincirler arasında aktarılabilen, tüm zincir içi ekosisteme verimlilik ve birlikte çalışabilirlik getiren, yerel olarak oluşturulabilen çok zincirli bir değiştirilebilir tokendir.

Bu yazımızı okudunuz mu: Love Monster (LOVE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Detaylar

HLG’nin token ayrıntıları:

Holograph, NFT, DEX, oyun, borç alma ve borç verme için yeni kullanım alanları açarak varlıklar yaratmak üzere gelişti. Temel özellikler şunları içerir:

  • NFT: Herhangi bir blockchain ve token üzerinde NFT oluşturun ve ticaret yapın.
  • DEX: Bir işlemde varlıkları birden fazla blok zincirine aktarın.
    Borç alma ve borç verme: Zincir genelinde varlıkların yüksek sermaye verimliliğiyle borçlanması ve borç verilmesi.
  • Oyun: Oyuncuların birbirleriyle ve farklı blok zincirlerindeki oyun içi öğelerle etkileşime girmesine olanak tanır.
  • Proje ekibi dünyanın dört bir yanından 14 üyeden oluşuyor ve çekirdek ekip Jeff Gluck ve Russell R’den oluşuyor. Holograph’ın ana şirketi – CXIP Labs – Courtside ve Wave Finance liderliğindeki A Serisi finansmanla 8,2 milyon doları başarıyla topladı.
  • Diğer yatırımcılar arasında Gary Vaynerchuk, Diplo, Gmoney, Nadya, Justin Aversano ve diğerleri yer alıyor.
spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler