Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberAnalistlerin Ethereum Yorumu

Analistlerin Ethereum Yorumu

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Büyük bir varlık yönetimi şirketi olan VanEck’teki analistler, 2030 yılına kadar ETH oranının 11.850$’a ulaşacağını ve olumlu gelişmelerle birlikte kripto paranın 51.000$’a mal olacağını tahmin ediyor.

VanEck: Ethereum 2030’a kadar 51.000 dolara yükselebilir

VanEck analistleri yaptıkları çalışmada 2030’da Ether’in fiyatı için üç seçenek sundu. Temel senaryoda kripto para 11.849 dolara mal olacak, “yükseliş” senaryosunda ETH oranı 51.006 dolara ulaşacak, ancak olumsuz “düşüş” senaryosunda kripto para 343 dolara düşecek.

“Tahminlerimizi, Ethereum’un baskın küresel açık kaynak yerleşim ağı olacağı varsayımına dayandırıyoruz. Kâr potansiyeli en yüksek iş sektörlerinin ticari faaliyetinin önemli bir bölümünü barındıracak. Akıllı sözleşmeleri destekleyen benzer platformlar listesinde, uzun vadeli arama opsiyonlarının satın alındığını varsayıyoruz. Aynı zamanda, pazarın aslan payını alması muhtemel olan baskın platform, ”diye yazıyor VanEck analistleri.

İlginizi çekebilir

Ek olarak rapor, Ethereum’un bitcoin gibi bir zenginlik biriktirme aracı haline gelme olasılığının çok yüksek olduğunu, ancak küçük farklılıklar olduğunu belirtiyor: “ETH’nin işlemsel bir para biriminin veya petrol veya gaza benzer bir emtianın ötesine geçtiğini savunuyoruz. Ethereum kodunu değiştirme olasılığı ve faydaya odaklanan projenin genel konumu nedeniyle madeni paranın bitcoin gibi tam teşekküllü bir değer deposu olmadığına inanıyoruz. Ancak bu kripto para birimi, insan sermayesini en üst düzeye çıkarmak isteyen devlet kurumları için bir değer deposu haline gelebilir.”

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler