Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberThe QWAN (QWAN Coin) Nedir?

The QWAN (QWAN Coin) Nedir?

The QWAN (QWAN Coin) , hem oyun platformları için yerel bir token hem de ilgili platformlar, merkezler, hizmetler ve topluluklardan oluşan genişleyen bir ekosistem sağlamaktadır. Peki tam olarak Gateio borsasında işk listelemesini gerçekleştirecek olan The QWAN (QWAN Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

QWAN Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

The QWAN (QWAN Coin) Nedir?

QWAN Coin, küresel bir oyun topluluğu oluşturmak için itici güç görevi gören merkezi olmayan bir ERC-20 simgesidir. QWAN açıktır, izin gerektirmez ve herhangi bir üçüncü taraf uygulama, platform veya oyun geliştiricisi tarafından entegre edilebilir.

QWAN, hem oyun platformları için yerel bir token hem de ilgili platformlar, merkezler, hizmetler ve topluluklardan oluşan genişleyen bir ekosistem sağlar. QWAN belirteci ve merkezi olmayan topluluk liderliğindeki yönetişim modeli aracılığıyla etkinleştirilen QWAN Ekosistemi, küresel oyun endüstrisinin ve oyun kültürünün geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmak için bir ortak olarak çalışmayı hedefliyor. Bu amaçla, QWAN, QWAN Ekosistemini genişletmek için İlgi Alanlarını finanse etmeyi önerir. Bu İlgi Alanları için ön odak noktaları şunlardır:

  • Yerel bir QWAN oyun stüdyosu
  • Topluluk liderliğindeki oyunlar için hizmetler ve uygulamalar
  • DAO odaklı uygulamalar
  • Web3 ve topluluk liderliğindeki oyun araştırma projeleri
  •  QWAN ahlakıyla

QWAN, oyun modelleri ve oyun geliştirmeden topluluk deneyimlerine ve oyun kariyerlerine kadar ekosistemin nasıl gelişip genişleyebileceğini şekillendirmek amacıyla küresel bir oyun topluluğunu destekler.

QWAN, gücü tek bir oyuncunun, yayıncının veya üçüncü tarafın elinde merkezileştirmeden oyuncuları güçlendirmek ve oyun ekosistemini birleştirmek için tek bir para birimi sağlar.

QWAN, yeni deneyimler yaratmak ve ekosistemin nasıl geliştiğini şekillendirmek için araçlar sağlayarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları ve oyun topluluklarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

QWAN Coin kurucusu kim, kime ait?

QWAN  kurucusu Hunter Williams’dir.

Williams 2013’te bitcoin’i keşfettiği için ilk günlerinden beri kripto alanıyla ilgileniyor. Hunter, kripto ve Web3 dünyasına ilk adımını atmaya DeFi alanının doğuşuna kadar karar vermedi. Başka bir 9 rakamlı piyasa değeri belirtecinin kurucu ekibinde yer alan Hunter, o zamandan beri bu alandaki bağlantılarını ve bilgisini geliştirdi.

İlginizi çekebilir

The QWAN nereden, nasıl alınır?

The Qwan coin, ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler