Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberXen Crypto Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Xen Crypto Coin Nedir, Nasıl Alınır?

XEN Crypto , 8 Ekim 2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana Etherscan’daki ilk 5 gaz meraklısı arasında düzenli bir şekilde yer alıyor ve ETH emisyonlarında bir göçmeye yol açıyor ve para biriminin deflasyonist olmasına neden oluyor. Peki tam olarak Xen Crypto Coin Nedir, Nasıl Alınır?

XEN Coin Alım-Satım İşlemlerine Şimdi Başla! (Bonus)

Xen Crypto Coin Nedir?

XEN Crypto para biriminin arz sınırı yoktur ve katılım kanıtı (PoP) konsensüs mekanizmasından yararlanarak, kullanıcıların Ethereum tabanlı cüzdanları, geçerli Ethereum gazı (işlem) ücretlerini ödeyerek yeni tokenları basmak için kullanmalarına izin vererek, onu en kolay kripto para birimlerinden biri haline getirir.

Xen Crypto Coin Kurucusu Kimdir?

XEN, başlangıçta Ethereum ağında başlatılan ortak bir sanal madencilik projesidir. Sözde ilk Google çalışanlarından biri olan Jack Levin tarafından desteklenen Fair Crypto Foundation tarafından oluşturuldu.

Xen Coin Arzı

Bitcoin’in maksimum 21 milyon arzı varken, XEN’in sonsuz arzı var, bu da XEN madenciliğinin sonsuza kadar devam edeceğini ima ediyor.  

XEN madenciliği az miktarda bilgi işlem gücü gerektirir: Bitcoin madenciliği, çok fazla güç tüketen karmaşık ekipman ve grafikler gerektirir. Ancak, cüzdanlarınızı XEN dAPP’ye (merkezi olmayan uygulama) bağlayarak XEN kripto madenciliği yapabilirsiniz .

Xen Crypto
Veriler
Dolaşan Arz
Bilinmiyor
Toplam Arz
Bilinmiyor
Maksimum Arz 
Sınırsız
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$3.68 / $0.000005942

Xen Crypto Nasıl Alınır?

XEN Coin Huobi borsasında listelenmektedir . Alım-satım işlemlerinize başlamak için aşağıdaki adımları takip edin ;

  • Xen Coin işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama , adres doğrulama ve sizden istenilen bilgileri tamamladıktan sonra , hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler