Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberVenom Network, VenomHub'ı Başlattı!

Venom Network, VenomHub’ı Başlattı!

Venom Kurucu Merkezi (VenomHub), ihtiyaçlarınızı hızlandırmanıza ve ağ içinde başarıya ve büyümeye ulaşmanıza yardımcı olmak için kurulmuştur.

Testnet aşamalarıyla ciddi bir Türk kullanıcı kitlesine ulaşan Venom Network, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Venom ekosistemini büyütmek için sizleri VenomHub’a davet ediyor. Peki tam olarak, VenomHub (FoundersHub) nedir?

VenomHub (FoundersHub) nedir?

Venom Kurucu Merkezi (VenomHub), ihtiyaçlarınızı hızlandırmanıza ve ağ içinde başarıya ve büyümeye ulaşmanıza yardımcı olmak için kurulmuştur. Venom Kurucu Merkezi, Venom’da inşa eden her üyeye kişiselleştirilmiş destek sunmaya kendini adamıştır. Benzersiz ihtiyaçlarınızı ve zorluklarınızı anlayan özel bir ekibe sahip olmak, hızla genişleyen bir ekosistemde çok değerli olabilir.

Venom’daki projenizi ölçeklendirmeye ve hızlandırmaya hazır iddialı bir ekibin kurucusu veya parçasıysanız, Hub yolculuğunuza rehberlik etmek için VenomHub‘u kullanabilirsiniz. Bu toplulukta yankı uyandıracak göze çarpan bir proje geliştirerek siz de Venom zincirinde başarı için gereken büyümeyi teşvik edebileceksiniz.

Venom Kurucuları Merkezi neler sunuyor?

  • Kişiselleştirilmiş Destek: Pazarlamayla işbirliği
  • Bire Bir Katılım: Projenizin gidişatını tartışın
  • Ayrıcalıklı Erişim: @Venom Architects rolünü kazanın
  • Özel Büyüme Planları: Başarı için özel stratejiler.

Hub ile daha ileri girişimlerde bulunun

  1. Proje detaylarınız ile başvurunuz.
  2. Venom Temsilcisi ile bir arama planlayın.
  3. Benzersiz Venom hizmetlerinin kilidini açın.
  4. Uzman rehberliği eşliğinde bir büyüme planı hazırlayın.
  5. Venom topluluğuna katılın

Venom’daki halka açık Proje Galerisinde etkileşime geçin, işbirliği yapın ve sergileyin. Projenizin çeşitli Venom Sosyallerinde tanıtılması için bir şans yakalayın. Topluluğun büyümesi çok önemlidir! Üssünüzü oluşturmak zorlu görünebilir, ancak @VenomHub_sizi yankı uyandıran topluluklarla buluşturur. Tek yapmanız gereken DM atmaktır.

Venom Network Testnet görevlerini tamamlayarak, Venom ekosisteminde yer almayı unutmayın. Venom ile daha iyiye, daha hızlıya ve daha güvenilir bir blockchaine katılın.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler