Pazar, Mayıs 19, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberVinuChain Nedir? VC Coin Nasıl Alınır?

VinuChain Nedir? VC Coin Nasıl Alınır?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

VinuChain  Gateio borsasında listeleneceğini duyurmasının ardından gözler projeye çevrildi. VinuChain, her iki dünyanın en iyilerini kapsayan çığır açan bir blockchain projesidir. Peki tam olarak VinuChain  (VC Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

VinuChain  (VC Coin) Nedir?

VinuChain, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve dijital işlemler dünyasında devrim yaratmak için tasarlanmış son teknoloji bir blockchain protokolüdür.

Hız, ölçeklenebilirlik ve ücretsiz işlemlere odaklanan VinuChain, blockchain ekosistemindeki bireyler, işletmeler ve geliştiriciler için kesintisiz ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

DAG tabanlı bir EVM zinciri olan VinuChain, geleneksel blok zincirlerinin maliyetinin çok altında bir saniyelik kesinliğe ve neredeyse sonsuz ölçeklenebilirliğe sahiptir. 

Ayrıca VinuChain, ‘Belirlenebilir şekilde Hissiz’ işlemlerin benzersiz avantajını da sunuyor. Deneyimli ekip deneyimli blockchain meraklılarından oluşuyor ve hatta Ethereum’un EIP-5375’inin ortak yazarıdır.

VinuChain kurucusu kim?

VinuChain kurucusu Taylor Miller dir.

Taylor Miller, Pazarlama, Reklamcılık, Markalama ve Tasarım alanlarında zengin bilgi birikimine sahip tecrübeli bir profesyoneldir. Kripto Para ve Girişimcilik konusundaki geniş geçmişi, sektörün inceliklerini anlamasını sağlıyor.

Bu kripto para haberini okudunuz mu:

vc coin

VinuChain  (VC Coin) Nasıl Alınır?

VinuChain ilk kez Gate.io Startup alanında listelenecek. İlk listelemeler genellikle yüksek kazanç bırakmasıyla bilinir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler