Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGateio SOIL (Soil Coin) Listeliyor

Gateio SOIL (Soil Coin) Listeliyor

SOIL (Soil Coin), Real World Assets tarafından desteklenen stablecoin’lerden güvenli getiri sağlayan, tamamen düzenlenmiş bir DeFi protokolüdür. Peki tam olarak SOIL (Soin Coin) nedir, nasıl alınır?

SOIL (Soil Coin) Nedir?

SOIL (Soil Coin), geleneksel finans ile kripto dünyası arasındaki boşluğu dolduran, kurumsal borçları ve sabit getirili yatırımları yeniden şekillendiren, blockchain tabanlı bir borç verme protokolüdür.

Yerleşik şirketlerin finansman alabileceği ve kripto yatırımcılarının, zincir dışı var olan Gerçek Dünya Varlıklarından elde edilen getiriyi elde etmek için stabilcoinlerini ödünç verebilecekleri bir borç piyasasıdır.

Soil, geleneksel finans ve dijital kripto para birimleri arasında köprü oluşturduğundan, mevzuata uygunluk en büyük önceliktir. Mevcut düzenlemelerle tamamen uyumlu ve Avrupa Birliği merkezli bir kuruluş olarak iş modeli, başta MiCA (Kripto Varlık Piyasaları) olmak üzere AB’nin yasal çerçevesindeki yaklaşan dönüştürücü değişikliklerle uyumludur.

SOIL (Soil Coin) Kurucu Kim?

SOIL (Soil Coin) kurusu Jakub Bojandir.

SOIL (Soil Coin) nasıl alınır?

SOIL ilk listelemesini Gate.o borsasında da gerçekleştirecek olup, aşağıdaki adımı izleyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler