Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTürkiye'nin En Yeni E-Ticareti Allesgo Nedir?

Türkiye’nin En Yeni E-Ticareti Allesgo Nedir?

Son zamanlarda Youtube ve diğer sosyal medya hesaplarınızdan Allesgo’yu gördüğünüze çok eminim. Peki tam olarak Allesgo nedir, nasıl kullanılır?

Allesgo Nedir?

Allesgo.com, Ankara’da bulunan Hacettepe Teknokent yerleşkesinde vizyoner bir ekibin e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme amacı ile yürüttüğü Ar-Ge çalışmasının ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen bağımsız ve milli bir yatırım vasıtasıyla inşa ettiğimiz Allesgo.com, alışveriş yazılımının hedefi: ülke içindeki ticareti hızlandırarak satıcıların daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürüne kolay ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlamak ve Türkiye’de online ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar payına ulaşabilmesine katkıda bulunmaktır.

Allesgo Çarşı Nedir?

Allesgo Çarşı, allesgo’nun kurumsal mağazaların ürünlerini online ödeme yöntemiyle satışa sunarak alıcılarla buluşmasına olanak sağladığı alandır. Çarşı’nın amacı; mağaza sahiplerinin, sınırsız sayıda sanal mağaza açabilme avantajından faydalanarak e-ticaret dünyasında kendilerine yer bulması ve çok daha fazla alıcıya ulaşabilmesidir. Böylece siz alışveriş severlere Allesgo güvencesi altında hızlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunulmuş olur.

allesgo çarşı nedir

Allesgo Pazar Nedir?

Allesgo Pazar, Türkiye’nin dört bir yanından, çeşitli sektörlere ait milyonlarca ürünün bulunabildiği Pazar’da, kurumsal mağazalarla beraber bireysel satıcılar da kendilerine yer bulabilirler. Online alışveriş alternatifinin yanı sıra, hem mağazaların hem de bireysel satıcıların/üreticilerin ilanlarını bünyesinde barındıran Pazar, sınırları genişletilmiş bir alışveriş deneyimi için doğru adrestir.

Allesgo Hal Nedir?

Allesgo Hal, Dekorasyondan tekstile, elektronikten kozmetiğe akla gelebilecek her türlü ürünü incelemek, toptan/perakende fiyatlarından haberdar olmak ve piyasa araştırması yapmak Hal’de çok kolay. Tedarikçilerin ürünlerini sınırsız sayıda mağaza açma olanagından faydalanarak dilediği gibi sergileyebildiği Hal’de, ihtiyacınız olan ürünün tedarikçisiyle birebir iletişime geçebilir ve firmalara fiyatlarla ilgili tekliflerinizi ulaştırabilirsiniz.

Allesgo’ya Nasıl Kaydolunur, Nasıl Kullanılır?

  • Buradan kaydınızı başlatın.
  • Açılan sekmede yer alan Sağ Üst kısımda yer alan Giriş Yap, Kaydol seçeneğine tıklayın.

allesgo üyelik

  • Açılan ekranda Facebook, Google yadda Apple aracılığıyla kaydolabilirsiniz. Yada tüm bunların yanı sıra bireysel bilgilerinizi doldurarak hesap oluşturabilirsiniz.
  • Hesap oluşturduktan sonra, ürün alabilir ve satabilirsiniz.

Allesgo’da Nasıl Satıcı Olunur / Allesgo’da Satış Yap

Allesgo’da satıcı olmak için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Buradan satıcı ekranına ulaşın.
  • Sayfanın en altına inin.
  • Mağazalar kısmında Satış Yap yazısına tıklayın.
  • Açılan ekranda Çarşı, Hal ve Pazar seçeneğinden birini seçin.
  • Haydi başla yazısına tıklayın.

Allesgo’da Nasıl İnfluncer Olunur?

Allesgo’daki favori ürünlerini takipçilerinle paylaşarak gelir elde etmeye ne dersin? Instagram’da takipçi sayınız 10.000’in üzerinde, takipçi sayınız ve etkileşim oranlarınız tamamen organik ise Allesgo Influencer programımıza katılabilir, eğlenceli bir iş birliğinin keyfini çıkartabilirsiniz!

Sevdiğin ürünleri takipçilerinle paylaş, Allesgo ailesi ile keyifli bir iş birliğinin tadını çıkart! Takipçilerine önerilerde bulun, takipçilerin listenden alışveriş yaptığında sen de kazan! Allesgo Influencer Programı ile takipçilerinle bağını güçlendirebilir, favori ürünlerini kolaylıkla kitlene ulaştırabilirsin!

Başvuru süreci kaç günde onaylanır?

Başvurunu yaptıktan sonra olumlu ya da olumsuz bir yanıt tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu aşamadan sonra sürecin tamamlanması ortalama 1-2 hafta sürebilmektedir.

Komisyon oranları nedir?

Linkten kazanma modelimizde link içi ve link dışı olmak üzere iki komisyon türü bulunmaktadır. Paylaşılan linke tıklayan bir kişinin koleksiyonunda yer alan bir ürünün 24 saat içerisinde satın alınması halinde link içi komisyon, koleksiyonunda yer almayan bir ürünün 6 saat içerisinde alınması halinde link dışı komisyon elde edilmektedir. Ek olarak günlük kazanılabilecek link dışı komisyon tutarı, aynı gün kazanılan link içi komisyon tutarının en fazla yarısı kadar olabilmektedir. Komisyon, müşterinin ürüne ödediği tutar üzerinden KDV nin çıkarılmasıyla elde edilen miktar üzerinden hesaplanmaktadır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler