Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberIAZUKI (Azuki Fraciton Token) Nedir, Nasıl Alınır?

IAZUKI (Azuki Fraciton Token) Nedir, Nasıl Alınır?

Yeni çıkan coinlerin ilk adresi olarak bilinen Gate, IAZUKİ Startup duyurusunu kullanıcılarıyla paylaştı. Peki tam olarak, IAZUKI (Azuki Fraciton Token) nedir, nasıl alınır?

IAZUKI (Azuki Fraciton Token) Nedir?

NFT’nin en üst katmanının uzun süredir yüksek fiyatlardan ve düşük likiditeden muzdarip olduğu iyi bilinmektedir. Bu sorunu çözmek için Gate.io yaratıcı bir şekilde NFT Fraction Token ile bir çözüm önerdi. Bu sayıdaki en önemli NFT: Azuki.

Azuki, sanatçıların, inşaatçıların ve web3 meraklılarının merkezi olmayan bir gelecek yaratmak için buluştuğu bir internet köşesi olan The Garden’a üyelik erişimi sağlayan 10.000 avatarlık bir koleksiyonla başlar. Azuki sahipleri özel ödüllere, deneyimlere ve daha fazlasına erişim elde eder. Gate.io gelecekte daha da üst düzey NFT‘leri desteklemeyi planlıyor.

IAZUKI (Azuki Fraciton Token) nasıl alınır?

  • Buradan kaydınızı başlatın. (Bonus İçerir)
  • Kayıt esnasında mail ve sms doğrulamalarını tamamlayın.
  • Tüm doğrulamaların ardından KYC doğrulamasını tamamlayın.
  • Son olarak biraz kripto varlık transfer edin.
  • Startup sekmesinden IAZUKİ projesine tıklayın.
  • Bu kısımda Startup’a katılmanız için gerekli şartları ve kuralları göreceksiniz.
  • Koşulları sağladıktan sonra ön satışa katılabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler