Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberThetanuts Finance (NUTS) Token Nedir, Nasıl Alınır?

Thetanuts Finance (NUTS) Token Nedir, Nasıl Alınır?

Thetanuts Finance (NUTS) Token ilk kez borsalarda listelendi. Listelenme binlerce kullanıcılarda bazı sorularıda beraberinde getirdi. Peki tam olarak, Thetanuts Finance (NUTS) Token nedir, nasıl alınır?

NUTS Token Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Thetanuts Finance (NUTS) Token Nedir?

Thetanuts Finance, altcoin seçeneklerine odaklanan merkezi olmayan bir zincir üstü opsiyon protokolüdür ve kullanıcıların zincir üstü seçeneklerde uzun veya kısa pozisyon almalarına olanak tanır.

Thetanuts Finance’ın Eylül 2021’deki ilk sürümünde, Basic Vaults’un akredite piyasa yapıcılara nakit ödemeli (“OTM”) Avrupa nakit ödemeli opsiyonlarını sattığı ve kullanıcılar için şu şekilde getiri sağladığı Basic Vaults’un lansmanı görüldü: opsiyon primleri.

V3 yükseltmesiyle Thetanuts Finance, altcoin seçeneklerine odaklanan merkezi olmayan zincir içi opsiyon protokolüne doğru yönelecek. Piyasaya ilk çıkan v3 mimarimiz, tümü v3 arayüzünde yer alan Borç Verme Piyasası ve Uniswap v3 Havuzları tarafından etkinleştirilen, zincir içi opsiyon ticaretindeki yeni kullanım örneklerini genişletmek için mevcut Temel Vault LP Tokenlarımızı kullanır.

$XYZ-C (Call Vault LP Token) ve $XYZ-P (Put Vault LP Token), bu tokenleştirilmiş Temel Vault pozisyonlarını temsil eder ve Thetanuts Finance v3’teki tüm ticaret stratejilerinin omurgasını oluşturur.

Thetanuts Finance (NUTS) Token Nasıl Alınır?

Nuts Token en güvenilir Gate.io borsasından alınır. Satın alma işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir;

  1. Buradan Kaydolun
  2. NUTS/USDT işlem çiftinde ticarete başlayabilirsiniz. 
  3. Artık ticaret için hazırsınız. 

Önemli Kilometre Taşları

Tarih Önemli Kilometre Taşı

Eylül 2021

Kullanıcıların OTM Europaen nakit ödemeli opsiyonlarını akredite piyasa yapıcılara satmasına olanak tanıyan Temel Kasaların lansmanı.

Nisan 2022

QCP Capital, Deribit, Paradigm, GSR, Wintermute, Jump, GoldenTree, Tribe Capital ve diğerlerinin katılımıyla 18 milyon dolarlık bir Tohum turu toplandı.

Haziran 2022

Birden fazla Temel Kasayı bir araya getiren bir endeks ürünü olan Thetanuts Finance Stronghold’un piyasaya sürülmesi.

Ocak 2023

Uzun Kasalar (Satın alma tarafı kasaları), Degen Kasaları (Egzotik kasalar), Tekerlekli Kasalar (Avrupa’da fiziksel olarak yerleştirilmiş kasalar) dahil olmak üzere diğer Kasaların lansmanı.

Nisan 2023

Polychain Capital liderliğindeki A Serisi turunda 17 milyon dolarlık artış sağlandı .

Kasım 2023

Thetanuts Finance v3 Teşvik Edilmiş Alfa’nın lansmanı.

1. Çeyrek 2024

Thetanuts Finance v3 Mainnet’in lansmanı. [Düzeltildi] lansmanı.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler