Pazar, Mayıs 19, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberStepwatch (SWP) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Stepwatch (SWP) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsa olarak biline Gateio yeni bir ön satış duyurdu . Stepwatch (SWP) Coin Startup ‘ta yerini almaya başladı . Peki tam olarak , Stepwatch (SWP) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği ! 

StepWatch Ön Satışına Şimdi Katıl !

SWP Coin Nedir ?

Stepwatch, kullanıcıların NFT’leriyle egzersiz yapmalarına ve para kazanmalarına olanak tanıyan bir Web3 yürüyüş fitness ödülleri uygulamasıdır; Bu konsept, Kazanmak için Taşı (M2E) temelinde uygulanır.

Şimdi StepWatch’a Kaydolun , Spor Yaparken Kazanın ! 

StepWatch , ödül sistemi ile proje finansman sistemi arasındaki çatışmaları önlemek için 2 ayrı Token verir. Her token türünün farklı görevleri ve işlevleri vardır.

SWP, projenin ana simgesidir. StepWatch içinde ve dışında birçok uygulama ile bir yardımcı program belirteci olarak kabul edilir.

Kayıt kodu: SWP

Toplam Arz: 500.000.000

Tabanlı Blockchain : Polygon

Stepwatch Nedir ?

Sağlık ve zindeliği iyileştirmede teknolojik devrim. NFT ödülleri ve SWP belirteçleri, kullanıcıları günlük olarak düzenli egzersiz yapmaya teşvik etmek için kullanılır.

StepWatch , NFT Kazanmak İçin Taşı ve sosyal ağ öğelerini içeren bir WEB3 fitness ve sağlık izleme mobil uygulamasıdır. Yürüyerek, koşarak ve spor yaparak ödül alabileceğiniz bir yerdir. Platforma katılmak için ücretsiz bir Saate ihtiyacınız var veya önce bir NFT saat satın almanız gerekiyor. Yürüme, koşma ve fiziksel eğitim, daha sonra Platformda Kripto Para ve diğer NFT’leri elde etmenizi sağlayabilir ve kazandığınız öğeler platform içi etkinlikler için kullanılabilir veya platformda takas edilebilir.

Stepwatch (SWP) Coin Nasıl Alınır ?

  • SWP Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Stepwatch (SWP) Coin Yorum Ve Geleceği !

Stepwatch herhangi bir borsada listelenmemiştir. İlk listelenme Gateio borsasında olacaktır . Bundan dolayı veri kaynakları oluşmamıştır . Veriler güncellenecektir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler