Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberRichQUACK (QUACK) Coin Nedir ?

RichQUACK (QUACK) Coin Nedir ?

Meme coinler kripto ekosisteminin vazgeçilmez haline geldi . Yine bir bol sıfırlı altcoin kullanıcılar tarafından trend listesine girmiş durumda . Peki tam olarak , RichQUACK (QUACK) Coin Nedir ?

Şimdi Quack Coin Alım-Satımına Başla !

QUACK Coin Nedir ?

Quack Coin RichQuack platformunun ana simgesi ve kripto para birimidir . Kara delik algoritması ile, karadeliğin içindeki %53.4 QUACK arzı orada sıkışıp kalıyor ve dev bir boşluk görevi görüyor ve aynı zamanda %4 sahip ödülü alacak. Bu, süper hızlı $QUACK yanma oranı ve kara deliğin üstel büyümesi ile sonuçlanır.

RichQuack (QUACK)
Veriler
Dolaşan Arz

44.085.961.274.152.300 QUACK

Toplam Arz

46.775.855.335.611.000 QUACK

Maksimum Arz 
100.000.000.000.000.000 QUACK
Çıkış Tarihi
2021
ATH / ATL
$0.00002111 / Bilinmiyor

RichQUACK Nedir ?

RichQUACK bir kelime oyunudur; şanstan, diğer insanlardan ve hatta kaderden onlara hayattaki her şeyi vermesini beklemekten başka hiçbir şey yapmayan insanlarla alay etmenin eğlenceli bir yoludur.

Bu, topluluk odaklı bir projedir, yani herkesin birlikte çok çalışması ve QUACK’ı bir virüs gibi yayması veya hiçbir şey olmaması gerektiği anlamına gelir. Tek bir ortak hedefi için çok çalışmaya, koşuşturmaya, katkıda bulunmaya ve hepsini riske atmaya hazır, destekleyici ve motive olmuş bir sahipler topluluğu oluşturmayı amaçlar ! 

Takas

Garantili Tahsis modeli için havuz IDO katılımı, RichQUACK’ta stake ettiğiniz QUACK sayısına göre 9 katmana ayrılmıştır.

Oylama

Self servis fırlatma rampasını başladığındaa, IDO’yu yükseltmek isteyen yeni projeler otomatik olarak oylama alanında yayınlanacak. Fırlatma rampasına geçmek için yeterli oya sahip olması gerekecek. Oylama, İDO’nun başlamak üzere olduğu zamana kadar açık kalacak. Her sahibinin oy kullanması için yalnızca en az 100B QUACK’a ihtiyacı vardır. Oylamaya sadece yatırımcı tarafından STAKED QUACK tutarı yansıtılacaktır.

Launchpad

QUACK, Yeni Nesil projelerinizi hayata geçirmeye YARDIMCI olmak için adil, merkezi olmayan, çok zincirli bir rüya başlatma ekosistemi olmayı hedefliyor, ancak ilk birkaç proje için merkezi bir yaklaşım benimseyecek. Herkes başvurabilir, ancak kullanıcılarımızın riske maruz kalmasını azaltmak için QUACK Kalite Standardı kontrolünden ve KYC’den geçmeniz gerekir. 

RichQUACK (QUACK) Nasıl Alınır ?

  • Quack Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler