Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSorare Kartı Nedir?

Sorare Kartı Nedir?

Eşsiz NFT oyunu Sorare gün geçtikce daha popüler hale gelmeye başlıyor. Peki oyun içerisinde yer alan Sorare Kartı Nedir? 

Sorare Kartı Nedir?

Sorare kartları, 230’dan fazla futbol kulübü ve 40’tan fazla futbol ligi de dahil olmak üzere dünyanın en ünlü futbolcularını içeren resmi lisanslı dijital koleksiyon ürünleri ve değiştirilemez tokenlardır (NFT’ler).

NFT’ler, blok zinciri teknolojisi sayesinde kanıtlanabilir kıtlığa (sabit ve sınırlı tedarik), kökene, gerçek mülkiyete ve tam hareket özgürlüğüne sahiptir. Sorare kartlarınız gerçekten size ait. Sorare’den NFT ile Sorare yarışmalarında kullanabilir, koleksiyonluk olarak saklayabilir, başka bir platforma aktarabilir, satabilir, takas edebilir, başka bir oyunda oynayabilir, kullanabileceğiniz kendi oyununuzu oluşturabilirsiniz vb.

Geleneksel dijital oyunlarda oyun içi öğeleri toplar ve kullanırsınız ancak onlara sahip değilsiniz. NFT’lerle, fiziksel dünyadaki şeylere sahip olduğunuza benzer şekilde, aslında dijital öğelerinizin sahibi olursunuz. Blockchain teknolojisi sayesinde Sorare kartlarınız kopyalanamaz veya sizden alınamaz. 

Sorare kartları için dört (4) kıtlık seviyesi vardır.
⬛ Benzersiz (1 kart – bu dünyada türünün tek kartıdır )
🟦 Süper Nadir (10 kart)
🟥 Nadir (100 kart)
🟨 Sınırlı (1000 kart)

Ortak ( GRİ ) kartlarda kıtlık yoktur.

Sorare Kayıt (Ücretsiz NFT) !

Platformunda , bulunan oyuncu kartlarına teklif verebilir , satın alabilir yada satabilirsiniz . Eğer şanslı iseniz , uygun fiyata aldığınız kartlar yada bonus kazandığınız kartlar nadir konumunda olabilir ! Sorare kayıt ve giriş işlemi için ;

  • BURADAN (BONUS) kayıt sayfasına ilerleyiniz .
  • Açılan sayfada yer alan Kaydol yazısına tıklayınız .
  • Mail doğrulaması yapınız .
  • Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra , Metamask gibi cüzdanları bağlayarak , alım satım ve ticaret gerçekleştirebilirsiniz .

Bu makaleler ilginizi çekebilir;

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler