Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMessi 'nin NFT Kartı 280.000 TL 'ye Ulaştı ! Sorare Nedir ?

Messi ‘nin NFT Kartı 280.000 TL ‘ye Ulaştı ! Sorare Nedir ?

Evet yanlış duymadınız , Sorare platformu tarafından sunulan Messi NFT kartı 28.000 Euro ile en yüksek seviyeye ulaştı . Açık artırma süreci hala devam eden karta daha yüksek teklif gelmesi muhtemel gözüküyor. Peki tam olarak Sorare Nedir ? Sorare Kayıt İşlemi ! Sorare NFT nasıl kullanılır ? 

sorare nedir

Sorare Nedir ?

Sorare, resmi lisanslı dijital kartlarla ( NFT ) oynayabileceğiniz ve her hafta ödüller kazanabileceğiniz küresel bir fantezi futbol oyunudur . Oyun devi Ubisoft tarafından desteklenen ve 130’dan fazla futbol kulübünün güvendiği birinci sınıf bir yatırımcı ekibi tarafından destekleniyoruz ve her ay çok daha fazlası geliyor. Platform, sınırlı sayıda dijitalleştirilebilir oyuncu kartlarıyla kadrolarınızı oluşturabileceğiniz küresel bir fantezi futbol oyunudur. Platformu tamamen yeni bir futbol deneyimi yapan şeyin iki önemli parçası var. Birincisi , Gerçek Mülkiyet Kartlarınız, kıtlığı kanıtlanmış blok zinciri dijital NFTS’dir. Blockchain teknolojisi, dijital kartlarınıza süper güçler verir. Bu teknoloji ile gerçek mülkiyet geliyor. Bugün geleneksel dijital oyunlarda satın aldığınız oyun öğelerine sahip değilsiniz. Oyun bittiğinde her şeyi kaybedersiniz. SorareNFT ile bu kartlar sonsuza kadar sizin. Bu kartları açık pazar yerimizde serbestçe takas edebilir ve satabilir veya arkadaşlarınıza ve ailenize gururla sergileyebilirsiniz. Tıpkı fiziksel bir mal gibi, nakliye masrafları endişesi olmadan.

sorare nft
Kullanılabilirlik Sorare’yi benzersiz kılan şey, dijitalleştirilebilir koleksiyonlarımızın bir yardımcı programa sahip olmasıdır! Her hafta küresel fantezi futbol turnuvalarımıza katılabilirsiniz. Dijital ve fiziksel ödüller kazanmak için keşif yapın, takas yapın, kadrolarınızı oluşturun ve dünya çapındaki Menajerlere karşı yarışın. Taşınabilirlik Bu kartların süper güçleri olduğunu söylemiş miydik? Platform Fantezi futbol oyununda kullanılabilir olmanın yanı sıra, kartlarınızı Ubisoft gibi oyun devleri veya aynı zamanda topluluğumuzun üyesi olan gelecek oyun tasarımcıları tarafından oluşturulan çeşitli diğer oyunlarda kullanabilirsiniz.

Sorare Kayıt ve Giriş İşlemi !

Platformunda , bulunan oyuncu kartlarına teklif verebilir , satın alabilir yada satabilirsiniz . Eğer şanslı iseniz , uygun fiyata aldığınız kartlar yada bonus kazandığınız kartlar nadir konumunda olabilir ! Sorare kayıt ve giriş işlemi için ;

  • Platforma üyeliği gerçekleştirmek için BURADAN kayıt sayfasına ilerleyiniz .
  • Daha sonra açılan sayfada yer alan Kaydol yazısına tıklayınız .
  • Sizden istenilen , Kullanıcı Adı , Şifre ve Mail adresi kısımlarını doğru bir şekilde doldurunuz .
  • Daha Sonra mail doğrulaması yapınız .
  • Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra , Metamask gibi cüzdanları bağlayarak , alım satım ve ticaret gerçekleştirebilirsiniz .

Sorare Nft Nedir ?

Sorare kartları en açık, merkezi olmayan ve güvenli blok zinciri üzerine inşa edilmiştir: Ethereum ,  Sorare kartlarına süper güçler verir: dijital kıtlık, gerçek sahiplik, özgünlük ve en önemlisi birlikte çalışabilirlik. Dijital kartlarımız, küresel fantazi futbol oyunumuzun yanı sıra sayısız başka oyunda da kullanılabilir. Tüm Sorare veriler ve oyun varlıklar (API üzerinden 3 şahıslar tarafından erişilebilir burada ya blockchain üzerinde burada Sorare kartları etrafında inşa araçları ve deneyimleri diğerleri izin).

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler