Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSAFEREUM Coin Nedir, Nasıl Alınır?

SAFEREUM Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Gateio Borsasında listelenmesinin ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başaran SAFEREUM Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Safereum coin henüz kendi blockchain teknolojisine sahip olmayan bir meme tokenidir. Peki tam olarak SAFEREUM Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Şimdi Safereum Alım-Satımına Başla Bonus Kazan!

SAFEREUM Coin Nedir?

Safereum coin, Ethereum blok zincirinde başlatılan merkezi olmayan bir meme tokenidir. Henüz kendi blockchain teknolojisine sahip değil; tedariki, Ethereum’un dahili blockchain’indeki akıllı sözleşmelerle yönetiliyor.

Safereum, Ethereum’a (ETH) dayalı ERC-20 token standardını kullanır. Safereum, Ekim 2023’te Ethereum blok zincirinde faaliyete geçecek.

Garantili Güvenlik Safereum, modern DEFI kripto para birimi güvenliğinde eşsiz bir ölçüt belirleyerek, ister alım satım ister tutma sırasında yatırımcılara sarsılmaz koruma sağladığı iddia edilmektedir.

Safereum Toplam Arz: 1.000.000.000.000’dir.

Bu kripto para haberini okudunuz mu:

Safereum Nasıl Alınır?

Safereum coin ticaretine başlayabilmek için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden Gateio borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminizi tamaladuktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır. Gerekli adımları gerçekleştirdikten sonra, Sefereum /USDT çiftini bulun ve ticarete başlayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler