Perşembe, Nisan 18, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilPostegro nedir , nasıl çalışır ! Postegro indirme !

Postegro nedir , nasıl çalışır ! Postegro indirme !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

İnstagram ‘ın uygulamalarından daha fazla , İnstagram için uygulama yapıldığını biliyor musunuz ? Bir önceki yazımızda , İnstagram üzerinden video nasıl indirilir , yazısını paylaşmıştık ! Bu yazımızda Postegro nedir ve postegro nasıl çalışır ?

Postegro Nedir ?

Postegro , Google Play Store ‘da hali hazırda indirilebilen , bir İnstagram gizli profil görüntüleme programıdır. gizli hesap görüntüleme ile sınırlı değil. Erişemediği hiçbir şey yok. Play Store ‘da aktif 1 milyon fazla kullanıcıya hitap eden Postegro uygulaması , yakında zaman da rahatlıkla dokuz basamak indirme sayılarına ulaşacaktır. İos için hala geliştirildiği ve yakın zamanda , App Store platformlarında sunulacağı belirtiliyor.

postegro nedir

Postegro Özellikleri
1- İnstagram gizli profillerin hesabını görebilme imkanı
2- İnstagram gizli hikayeleri görüntüleyebilme
3- İnstagram gizli hesaptaki resimleri indirebilme
4-Profilinizi kimlerin takip ettiğini
5-Hayalet takipçileriniz
6-Resim ve Video indirme imkanı

Önerilen Makale : Dünya’nın En Büyük Borsasında Kripto Para İşlemi Yapın !

binance reklam

Postegro nasıl çalışır , kullanımı

İnstagram gizli profil gösterme uygulamasını Google Play Store ‘da  indirebilmeniz için ,  önce Google  hesabınız olması gerekmektedir.  Google hesabını kurduktan sonra , Postegro diye aratabilirsiniz ve uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı kurduktan sonra , altta ki ekran ile karşılacaksınız.

postegro nedir

Uygulamanın karşılama ekranında ilk resimde gördüğünüz üzere , gizli profilleri görüntüleyebilme , profilinize kimlerin baktığı , gizli hikayeleri görüntüleme ve mağaza var. Mağaza ne için diye sorarsanız. Bir işi , tek sen yapıyorsan , bedavaya yapma mantığı ile ilerleyen program yapımcıları , belirli bir izleme , tıklama , indirme ve görüntüleme sonrası sınır getiriyor. Bunu bazen reklam izleterek gerçekleştiriyor , bazen de direk satın alma işlemine sürüklüyor.Uygulamanın mağazası size farklı özellikleri satın alma imkanı sunuyor . Bu satın almalar için 2 seçeneğiniz var , aylık ve yıllık hizmetler.  Resimde bu hizmetlerin güncel tutarlarını görüntüleyebilirsiniz. Satın alma konusunu size bırakıyoruz.

Uygulamanın güvenirliği hakkında 1 milyon’da fazla indirmeye sahip ve Google Play Store ‘da hala barınabiliyor. İnstagram gizli profil görüntüleme ne kadar etik bilmiyorum. Bu konuda ihlal nedir ? Ve İnstagram bu uygulama ile ilgili bir gelişme (dava süreci) gösterecek mi , zamana bırakıyoruz.Tabi ki uygulamayı kullanıp kullanmak size kalmış , bizim tavsiyemiz ise , kendini özele alan insanların incelenmemesi taraftarıyız.

 

spot_img
Diğer Yazılar

5 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler