Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPolyx Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Polyx Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Borsa listeleme haberiyle ciddi bir yükseliş yakalayan blockchain teknolojisine sahip proje kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda. Peki, Polyx Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Şimdi Polyx Coin Alım-Satımına Başlayın!

Polyx Coin Nedir?

Polyx , Polymesh’in yerel protokol tokenidir. Polyx güvenlik tokenlerinin oluşturulmasını ve yönetilmesini sağlar, yönetişim yoluyla POLYX sahiplerinin katılımını sağlar ve stake etme yoluyla zinciri güvence altına alır.

POLYX, belirlenmiş bir yardımcı program tokenidir

Hizmet belirteçleri, blok zinciri tabanlı bir altyapıya erişim sağlar ve yalnızca bu ekosistemde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. POLYX, İsviçre mali düzenleyicisi FINMA’nın rehberliğine dayanan, İsviçre yasalarına göre bir yardımcı program simgesidir.

Polyx Coin Tokenomik

POLYX, işlem ücretlerinin yanı sıra yönetişim tekliflerine oy vermek veya düğüm operatörlerine bahis yapmak gibi ağın operasyonlarıyla ilgili bir dizi başka işlevin ödenmesi için kullanılır. Bu işlevlerin birbirine bağlanmasıyla, merkezde ağ protokolü belirteci POLYX ile Polymesh üzerinde bir ekosistem ortaya çıkar.

Polyx Tedarik

POLYX arzı, algoritmik bir tedarik planına dayalı olarak oluşturulan yeni POLYX tokenleri ile asimptotik bir sınıra yaklaşır. Daha fazla bilgi edinmek için Polymesh teknik incelemesine bakın .

Polymath, Polymesh Network Hazinesine yatırılmak üzere 240 milyon ile 250 milyon arasında POLY’yi POLYX’e yükseltecek.

Polyx Coin Nasıl Alınır?

Polymesh Nedir?

Polymesh, güvenlik tokenleri için özel olarak oluşturulmuş bir blok zinciri. Polymesh, özellikle düzenlenmiş varlıklar için oluşturulmuş kurumsal düzeyde izinli bir blok zinciridir. Eski süreçleri düzene sokar ve yönetişim, kimlik, uyumluluk, gizlilik ve çözümle ilgili zorlukları çözerek yeni finansal araçlara kapı açar.

Menkul kıymetler için ilk halka açık, izinli blok zinciri

Polymesh, ister ihraççılar, yatırımcılar, düğüm operatörleri veya pay sahipleri olsun, tüm katılımcıların önce bir müşteri durum tespiti sağlayıcısı tarafından doğrulanmasını gerektiren, halka açık, izinli bir blok zinciridir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler