Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGetkicks (Kicks) Coin Nedir?

Getkicks (Kicks) Coin Nedir?

GetKicks, akıllı cihazı olan herkes için kazançlı kazanç fırsatları yaratmayı hedefliyor. Başlamak için kriptoya sahip olmanız gerekmez; oyun herkese açıktır! Kicks coin formda kalarak kazanabileceğiniz bir kripto paradır. Peki, Getkicks (Kicks) Coin Nedir?

Kicks Coin Nedir?

Kicks, GetKicks ekosistemi için yönetim tokenidir. Sahipler kicks’lerini $LACE kazançlarını artıran takviyeler satın almak ve KickBox’ları açarken daha yüksek nadirlikteki Kick NFT’leri kazanma şanslarını artırmak için harcayabilirler. Sahipler kicks yatırabilir ve ödüllerini talep edebilir. Bu ödüller arasında Kick NFT tahsisleri, KickBox’lar ve LACE tokenları bulunur.

  • Kicks, GetKicks NFT pazarında kullanılan özel para birimidir.

GetKicks, topluluğa ait bir projedir! KICKS sahipleri ve pay sahipleri, GetKicks ekosisteminin yönünü belirleyen yönetişim önerilerine oy verebilir.

Kicks, deflasyonist yapısını korumada önemli bir mekanizmadır. GetKicks NFT pazarında sabit bir işlem ücreti vardır ve bu ücretin bir kısmı yakılır. Sahipler, daha düşük nadirlikteki NFT’leri kullanarak daha yüksek nadirlikteki spor ayakkabı NFT’lerini kazanma girişimleri sırasında $KICKS’lerini yakabilir. Çarpan kazanmak için harcanan $KICKS da yakılır.

Kicks Coin Nasıl Alınır?

Getkicks Nedir?

GetKicks, ikili deflasyonist tokenomik modelini tanıtarak ve benzersiz değer önermelerine odaklanarak Move 2 Kazanç alanını değiştirmek için burada. GetKicks, yalnızca sağlık ve zindeliğe odaklanmak yerine, hem mevcut sokak giyimi ve spor ayakkabı markalarıyla ortaklıklar yoluyla hem de fütüristik ve modaya uygun Kick NFT’lerimizin tasarımları aracılığıyla sözde spor ayakkabı başlıklarına odaklanmayı vurguluyor.

GetKicks, oyuncuların Kulüp Modu’nu kullanarak birlikte veya Solo Modumuzla kendi başlarına aktif olmalarına olanak tanır. Get Kicks ayrıca insanların skor tablolarında yükselebilecekleri ve tokenlar, Kicks, KickBox’lar veya aksesuarlar gibi güzel ödüller kazanabilecekleri Maraton Turnuvalarına ev sahipliği yapmaya başlayacak.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler