Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPi (PI Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Pi (PI Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Huobi borsasında listelenmiş olan pi Dr. Nicolas Kokkalis ve Dr. Chengdiao Fan tarafından kurulmuş. peki yeni listelemeler ile bir çok kullanıcının radarına takılmayı başaran pi (PI Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Pi Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan huobi borsasına kayıt olun ve hoş geldin ödülünü kaçırmayın!

pi (PI Coin) Nedir?

Pi Network, mobil kullanıcıların cihazın pilini tüketmeden Pi madeni paraları çıkarmasına izin vererek çevresel etkiyi azaltan ve geliştiricilerin kullanıcılara gerçek teklifler sunabileceği dünyanın en erişilebilir ve her yerde bulunan uygulama platformunu destekleyen yeni bir kripto para birimi ve geliştirici platform olarak tanımlanmaktadır.

Pi Network, misyonu, sıradan insanlar tarafından güvence altına alınan ve işletilen bir kripto para birimi ve akıllı sözleşmeler platformu oluşturulmasıdır.

Vizyonu ise, dünyanın en yaygın kullanılan kripto para birimi olan Pi tarafından desteklenen, dünyanın en kapsayıcı eşler arası pazarını oluşturmaktır.

Herkesin doğrudan akıllı telefonlarından mining  yapmasına imkan sağlayan 30 milyondan fazla etkileşimli kullanıcı tabanıyla Pi Network, kitlelere gerçek ekonomik gücü geri getirmeye çalışıyor. Pi’nin blok zinciri, yalnızca mobil bir meritokrasi sistemi aracılığıyla ekonomik işlemleri değil, aynı zamanda topluluk geliştiricilerinin milyonlarca kullanıcı için merkezi olmayan uygulamalar oluşturabileceği eksiksiz bir Web 3.0 deneyimini de güvence altına almaktadır.

Pi’nin blok zinciri, işlemleri doğrulamak için Birleşik Bizans Anlaşmasının bir örneği olan Stellar Consensus Protocol’ün (SCP) bir uyarlamasını kullanır.

Proof of work veya stake gibi geleneksel blockchain madenciliği yöntemleriyle karşılaştırıldığında Pi’nin protokolü, çevresel maliyetin çok altında merkezi olmayan kontrol, düşük gecikme süresi, esnek güven ve asimptotik güvenlik sağlar.

pı ( pi coin)

pi Coin kime ait, kurucusu kim?

Pi Network, hesaplamalı mühendislik ve sosyal bilimler alanında iki Stanford doktorası olan Dr. Nicolas Kokkalis ve Dr. Chengdiao Fan tarafından kurulmuştur.

PI network resmi web sitesinden yapılan açıklamaya göre, Huboi listelemesi, firmanın kendisi tarafında yapılmadığı bilgilerinin olmadığı yönündedir.

PI Coin nasıl, nereden alınır?

  •  PI Coin alım-satım yapmaya karar verdiğiniz zaman önce buradan huobi borsasına kayıt olun.
  • Açılan ekranda kaydınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayınız.
  • Tüm kayıt işlemlerinin ardından Piyasalar kısmından ticarete başlayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler