Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPairedWorld (PAIRED) Token Nedir, Nasıl Alınır?

PairedWorld (PAIRED) Token Nedir, Nasıl Alınır?

Paired ilk kez borsalarda listelenecek.

PairedWorld projesinin yerel tokeni olan Paired ilk kez borsalarda listelenecek. İlk listeleme yalnızca aşağıda yer alan borsada gerçekleşecek. Peki tam olarak, PairedWorld (Paired) Token nedir, nasıl alınır, Mexc Launchpad detayları?

Paired Token Almak İçin Buradan Kaydolun, Altcoin Boğasını Kaçırmayın.

PairedWorld (PAIRED) Token Nedir?

PairedWorld, Blockchain, Psikoloji, Sinir Bilimi ve Davranışsal Ekonomi alanlarındaki önde gelen uzmanların yanı sıra yerleşik topluluklar arasında işbirliğine dayalı bir girişimdir ve blockchain’in sosyal etkiyi teşvik etme ve hem bireylerin hem de küresel toplulukların yaşamlarını zenginleştirmedeki dönüştürücü gücünü göstermeyi amaçlamaktadır.

PairedWorld, PAIRED tokenı tarafından desteklenen, Gerçek Dünya Etkileşimlerini doğrulayan ve ödüllendiren ilk ve tek sosyal protokoldür. Protokol, dijital bağımlılık ve yalnızlık gibi toplumsal zorluklarla mücadele ederken aynı zamanda çevrimiçi toplulukların fiziksel dünyada ortaya çıkması için yeni bir yol sunuyor ve tüketici markaları için SosyalFi, DeSoc ve yeni veri kümelerinde (RWI’ler) yeni sayfalar açıyor.

Şirket, Alpha Sigma Capital, De Medici Collection, Crypto Oasis Sentio, Gains Associates, Gemhead Capital, G-20 Group, Inacta Ventures, Spicy Capital, Unreal Capital ve Unicorn Ventures gibi fonlardan 1,5 milyon dolar topladı.

PairedWorld (PAIRED) Token Nasıl Alınır?

Paired Token ilk kez Mexc borsasında listelenecektir. Satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Kaydolun. 
  2. Paired/USDT işlem çiftini bulun.
  3. Artık alım-satım yapabilirsiniz. 

Mexc PairedWorld (PAIRED) Token Launchpad

Paired token ilk kez Mexc borsasında listelenecektir. İlk listeleme Launchpad alanında gerçekleşecektir. Kullanıcılar MX token tutarak launchpade katılabilir. Bu şekilde ücretsiz airdrop kazanabilirler.

Bu yazımızı okudunuz mu: Nyan Heroes (NYAN) Token Nedir, Nasıl Alınır?

paired token mexc launchpad mx token paired

Paired Token Özellikleri

PairedWorld protokolünün amiral gemisi dApp’i, ödül ve itibar temelli buluş-kazan ekosistemine öncülük eden yenilikçi bir mobil uygulama olan w3meet’tir. w3meet, Web3’ün gerçek özünün, toplulukların ve bireylerin biyolojik ekosistemlere benzer şekilde işlev görmesini sağlama, gerçek hayattaki etkileşimler yoluyla birbirine bağlılığı ve karşılıklı büyümeyi besleme kapasitesinde yattığını göstermeyi amaçlamaktadır.

w3meet, somut dünyaya yönelik ilk SocialFi/DeSoc uygulamasının doğuşuna işaret ediyor.
$PAIRED Token: $PAIRED, yalnızca saygı duyulan değil aynı zamanda teşvik edilen anlamlı insan bağlantıları aracılığıyla hayata amaç kazandırmak için en son teknolojiden yararlanan çığır açan bir token olarak ortaya çıkıyor. Ekosistemin ödülü, yönetimi ve fayda tokenı olarak hizmet veren $PAIRED, Buluşmalara katılım yoluyla elde edilir.

Yakın zamanda proje, GameFi, Enjinstarter, Red Kite, Spores Network, GainsPad ve ardından $PAIRED tokenının piyasaya sürülmesiyle birlikte bir dizi IEO’da IDO’yu duyurarak Pazara Çıkış Stratejisini yayınladı.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler