Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberOceanland (Oland) Coin Gateio Borsasında Listeleniyor!

Oceanland (Oland) Coin Gateio Borsasında Listeleniyor!

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Popüler hayatta kalma oyunu olan Oceanland, bildiğiniz üzere geçmiş dönemde Oland Coini duyurmuştu. Şimdi, Oceanland (Oland) Coin Gateio Borsasında Listeleniyor! 

Şimdi Gateio Borsasına Katılın Bonus Kazanın!

Oceanland (Oland) Coin Gateio Borsasında Listeleniyor!

Oland coin 2022-11-05 07:00:00UTC tarihinde Gateio Startup alanında listelenecek. Startup işlemleri 2022-11-06 07:00:00UTC tarihinde sona erecek. Başaralı Startup aktivitesinden sonra Oland/USDT olarak listelenecektir.

Temelde Oland Nedir?

Oceanland, kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter için gerekli kaynakları toplayarak gelir elde ederler. Oceanland, birkaç kripto varlığını DeFi ve NFT ile birleştirerek blok zinciri teknolojisinin farklı yönlerini bir araya getiriyor. Devamı

Oland Coin Arz, ATH Bilgisi

Oland Coin

Veriler

Dolaşan Arz

58.000.000 OLAND

Toplam Arz

960.000.000 OLAND

Maksimum Arz 

960.000.000 OLAND

Çıkış Tarihi

2022

ATH / ATL

$0.05884 / $0.01007

Oland Kurucusu Kimdir?

Oland kurucusu Eyüp Akçetin’dir. Akçetin, şu anda Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi’nde Doç. Prof. 10 yılı aşkın süredir harika oyun dersleri veriyor. Ayrıca ciddi oyunlar, iş oyunları, eğitici eğlence, oyunlaştırma ve blok zinciri oyunlarıyla ilgileniyor.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler