Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMYSO Finance (MYT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

MYSO Finance (MYT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

MYSO tokeni, ilgili tüm paydaşlar arasındaki işbirliğini teşvik ederek ve onlara erişim sağlayarak tüm MYSO ekosistemini güvence altına almak için bir yönetişim-fayda tokeni olarak görev yapacak.

MYSO v2, kullanıcıların herhangi bir ERC20 tokenini kişiselleştirilmiş koşullarla ve tasfiye olmaksızın ödünç almasına ve ödünç almasına olanak tanıyan EVM uyumlu bir DeFi protokolüdür. Bu yazımızda detaylı olarak MYSO Finance (MYT) Coin nedir, nasıl alınır sorularının cevabını vereceğiz.

Listelemeden Önce MYSO Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

MYSO Finance (MYT) Coin Nedir?

MYSO v2, kullanıcıların herhangi bir ERC20 tokenini kişiselleştirilmiş koşullarla ve tasfiye olmaksızın ödünç almasına ve ödünç almasına olanak tanıyan EVM uyumlu bir DeFi protokolüdür. Esnek tasarımı, güvenilir olmayan teminatlı aramaları, dönüştürülebilir borcu ve sıfır tasfiye kredilerini destekler.

MYSO halihazırda çok sayıda hazineye hizmet vererek sürdürülebilir zincir üstü getiriler elde etmelerine yardımcı oldu ve MYSO’yu neredeyse tüm ERC20 tokenleri üzerinde güvenilmez kapalı çağrılar için tek protokol haline getirdi.

MYSO Finance (MYT) Coin Nasıl Alınır?

Mudai Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. MYT/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız.

MYSO Finance (MYT) Coin nedir, nasıl alınır

Myso Özellikleri ve Vizyonu

MYSO’nun vizyonu, kapsam dahilindeki çağrıları ve diğer TradFi yapılandırılmış ürün ilkellerini zincire taşıyarak gelişmiş getiri artırma çözümleri için lider pazar haline gelmektir. MYSO, DeFi’ye rekabetçi getiriler sağlamak ve Milyonlarca Getiri Yapılandırma Fırsatından oluşan gelişen bir ekosistem oluşturmak için kurumsal kullanıcılarla ortaklık kurarak en büyük zincir içi yapılandırılmış ürün ekosistemini oluşturmayı hedefliyor.

Bu yazımızı okudunuz mu: Vtrading (VT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

MYSO Token (MYT) Kullanımı, Dağıtımı ve Hak Kazanma Programı

MYSO tokeni, ilgili tüm paydaşlar arasındaki işbirliğini teşvik ederek ve onlara erişim sağlayarak tüm MYSO ekosistemini güvence altına almak için bir yönetişim-fayda tokeni olarak görev yapacak. Dağıtılmış ve merkezi olmayan token tabanlı bir yönetim sistemi, aktif token sahiplerinin MYSO ekosistemi içindeki kaynakların yönünü ve tahsisini eşit bir şekilde yönetmesine olanak tanıyacaktır. Böylece MYSO token sahipleri, MYSO DAO hazinesini ve ücret geçişini toplu olarak kontrol edecek.

DAO hazinesi, MYSO ekosistemindeki yeni protokol geliştirmelerinin yanı sıra, yalnızca MYSO token sahiplerine sunulan kredi teklifleri oluşturmak gibi önyükleme likiditesini finanse etmek için kullanılabilir. MYSO protokolüne yönelik perakende kapsamındaki aramalar gibi kullanım durumlarının organik kullanımını daha da artırmak için, MYSO token sahipleri ayrıca MYSO token teşvik emisyonlarına katkıda bulunmak ve aktif olarak yönlendirmek için bir kilitleme getirisi kazanmak üzere tokenlarını kilitleyebilecekler.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler