Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCadiz Fan Token , Ön Satışı Yakında Bitci 'de ! CFT Token...

Cadiz Fan Token , Ön Satışı Yakında Bitci ‘de ! CFT Token !

Brezilya , İspanya , Rangers , MotoGP ,McLaren gibi büyük spor kulüplerinin Fan Token geliştiricisi olan Bitci borsası , Cadiz Futbol kulubü ile anlaştı . Anlaşma neticesinde , bitci borsası , Cadiz Spor Kulubüne ait Fan Tokenleri 1 ay içerisinde ön satışa sunacak . Cadiz Fan Token , Ön Satışı Yakında Bitci ‘de ! CFT Token Nedir , Nasıl Alınır ! Cadiz Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Cadiz Fan Token Nedir ? CFT Token Nedir ?

İspanya ‘nın en köklü takımlarından olan Cadiz Futbol Kulübü 1910 yılında İspanya‘nın Cádiz şehrinde kuruldu. Renkleri; sarı – lacivert’tir. Cadiz Futbol Kulübü , Bitci borsası ile , Fan Token anlaşması yaparak Kripto Para dünyasına giriş yaptı . Cadiz Fan Token, CFT Fan Token , kodu ile yakın zamanda  ön satışa sunulacak. Cadiz Taraftar Tokenlar , Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir . Sizler de CFT satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak takımın hakkında söz sahibi olabilirsin.

cft token
Önerilen Makaleler

Cadiz Fan Token Nasıl Alınır ? CFT Token Nasıl Alınır ?

CFT Fan Token  Bitci borsasında ön satışa açıldıktan ve listelendikten sonra satın alabileceksiniz. CFT Token  Bitcicoin, TL ve USDT paritesinde satışa sunulacak! . Ön satıştan aldığınız tokenler listeleme tarihi gelmeden önce satılamaz . Listeleme gününden sonra satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

  • CFT Token ön satışına katılmak için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler