Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberMedieval Empires (MEE) Coin Nedir?

Medieval Empires (MEE) Coin Nedir?

Kayı Boyu, kripto ekosistemine Engin Altan Düzyatan ile giriyor. Peki tam olarak, Medieval Empires (MEE) Coin nedir, nasıl alınır, nasıl oynanır, kurucusu işte tüm veriler ! 

Medieval Empires (MEE) Coin nedir?

Medieval Empires, 13. yüzyılın sonlarında günümüzün modern Türkiye’sinde geçen ayrıntılı, çok oyunculu bir çevrimiçi strateji oyunudur. Oyunun hikayesi başlangıçta bir kabile savaşçısı ve Kayı Boyu’nun ünlü lideri Ertuğrul Gazi’ye odaklanıyor.

Oyun pasif bir PvE alanında geçiyor ve oyuncuların ticaret yaparken, savaşırken ve ittifaklar kurarken kasabalar inşa etmesiyle başlıyor. Kesintisiz savaşlar, dünya haritasını sürekli gelişen bir oyun evrenine genişletmeye yardımcı olacaktır. Oyuncuların hedefleri arasında günlük görevler, genel görevler ve bu görevlerin ve görevlerin başarıyla tamamlanmasına bağlı olarak ilerlemeye sahip hikaye görevleri yer alır.

MEE, premium içerik ve oy hakları için  kullanılan bir utility tokenidir. Bu nedenle, bu tokenin arzı sınırlı  olmalıdır ve zaman içinde değeri önemli ölçüde artabilir.

Medieval  Empires’ın oyun ekonomisinin genel yapı taşı olan MEE tokeni, aşağıdakiler de  dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlar:

  • Oylama gücü ve VIP statüsü ile oyun kuralları üzerinde etki
  • Arazi gibi NFT’leri satın alma erişimi
  • Oyun özelliklerinin erkenden kullanımı
  • Airdroplara

Medieval Empires (MEE) Coin nasıl alınır?

MEE Coin satın alma işlemi için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Buradan güvenilir borsaya kaydınızı başlatın.
  • Açılan ekranda doğrulama işlemlerini tamamlayın.
  • Daha sonra KYC doğrulamasını geçin.
  • Son olarak biraz kripto ile Medieval Empires (MEE) Coin satın alma işlemine başlayabilirsiniz.
  • Piyasalar kısmında MEE/USDT seçiminde yer almaktadır.

Medieval Empires nasıl oynanır?

Medieval Empires, birçok savaş ağasının, barbarın ve grubun bölgenin kontrolü için savaştığı acımasız 13. yüzyılda geçiyor.Her köşe başındaki düşmanlarla oyuncular tüccar, savaşçı veya güçlü klan liderleri olma seçeneğine sahip olacak.

İstilacılara karşı savaşırken, oyuncular tarihsel olarak ilham alan bir strateji deneyiminde kasabalar inşa edecek, ordular kuracak, kahramanlar toplayacak, toprakları fethedecek ve kendi klanlarını yaratacak.Sürekli devam eden savaşlarla oyuncular, çeşitli aksiyonlar ve deneyimlerle kahramanlarını eğitme fırsatına sahip olacaklar.

İlk oynanışın çoğu pasif bir PvE modunda olacak ve agresif PvE ve PvP oyun modları isteğe bağlı olacak. Ayrıca, oyunun birkaç temel öğesi (örneğin arazi) yalnızca oyun yapımcıları tarafından oluşturulacak (ve başlangıçta satılacaktır). Ancak oyun ilerledikçe çoğu öğe oyuncular tarafından oluşturulacak ve bu da ticareti oyunun en doğal etkileşimlerinden biri haline getirecektir.

Arazi sahibi olmak ve ardından bir klan lideri olmak, genel arazi sınırlı olduğu için oyuncuların yalnızca küçük bir azınlığının başarabileceği bir şeydir. Arazi, desteklenen NFT pazar yerlerinden birinden NFT olarak satın alınabilir.

Medieval Empires (MEE) Coin kurucusu kimdir?

Assad Dar, Carl Runefelt, Engin Alan Düzyatan Mee coin kurucu ekibinde yer almaktadır.

Medieval Empires Engin Altan Düzyatan

Oyun Engin Altan Düzyatan’ın oynadığı Diriliş Ertuğrul’dan ilham almaktadır. Bu yüzden projenin yüzü Engin Altan Düzyatan’dır.

Medieval Empires (MEE) Coin toplam arzı

Toplam mee coin arzı 3,000,000,000 ‘adettir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler