Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCity Tycoon Games (CTG) Coin Nedir?

City Tycoon Games (CTG) Coin Nedir?

Yeni çıkan coinlerin ilk adresi olarak bilinen Gate.io borsası yeni bir Startup duyurdu. 2022-12-21 07:00:00UTC tarihinde başlayacak Startup, 2022-12-22 07:00:00UTC tarihinde sona erecek. Peki tam olarak, City Tycoon Games (CTG) Coin Nedir?

City Tycoon Games (CTG) Coin nedir?

City Tycoon Games, herkesin yetenekli oyun yoluyla token kazanabileceği bir simülasyon oyunudur. Oyuncular günlük aktiviteler, sınırlı süreli aktiviteler ve ticaret pazarından ödüller alabilirler. Ödüller şunları içerir: token miktarları.

City Tycoon Games (CTG) Coin nasıl alınır?

  • CTG alım-satım yapmaya karar verdiyseniz önce hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun.
  • Açılan ekranda bonusları almak için kaydınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
  • Tüm kayıt işlemlerinin ardından Startup alanında yada Piyasalar kısmında USDT/CTG şeklinde ticarete başlayabilirsiniz.

City Tycoon Games (CTG) Coin kurucusu?

Grona Oleksii, City Tycoon Games’in kurucusudur, bağımsız oyun geliştirmede uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir, Monopoly oyunlarına büyük ilgi duyar, blockchain sözleşmelerinde sağlam bir teknik temele sahiptir ve Monopoly oyunlarının gamefi dönüşümüne kendini adamıştır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler