Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberATK Coin Nedir ? Attack Wagon Nedir ?

ATK Coin Nedir ? Attack Wagon Nedir ?

Gateio borsasında listelemesi gerçekleştirilen ATK Coin , ciddi bir yükselişe imza attı . Günün en çok kazandıranlarında yer alan , ATK Coin Nedir ? Attack Wagon Nedir ?

attack wagon nedir

ATK Coin Nedir ? Attack Wagon Nedir ?

Attack Wagon, hikaye ve topluluğun buluştuğu benzersiz dünyalar yaratan bir blockchain oyun stüdyosudur. İlk oyunları ScrapGuilds, oyun varlıklarınızın NFT sahipliğini ve ATK Simgesini kullanan Oynaması Ücretsiz Oyna-Kazan blok zinciri oyunudur. Attack Wagon’un vizyonu, kullanım kolaylığı ve eğlenceli ve ilgi çekici hikayelerin benimsenmesiyle blok zincirini günlük oyunculara getirmektir.

Attack Wagon’un kendi tokeni olan ATK Token, Attack Wagon ekosisteminde kullanılan bir yardımcı program ve yönetim tokeni vardır. Eğlenceli ve zengin, hikaye dolu bir deneyim sizi bekliyor. Bu süreçte ATK kazanırken hikayeyi kendiniz yapın.

Attack Wagon tarafından kullanılan token , bir ERC-20 Polygon Zinciri Simgesi olan $ATK Simgesidir. Scrap Guilds ve diğer unvanlardaki satın almalar $ATK Token kullanılarak yapılacaktır.

ATK Coin Nasıl Alınır ?

ATK Coin , yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği Gateio borsasında yer almaktadır . ATK Coin alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edin ;

 • Gateio ATK Coin

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile ATK Coin işlemlerine başlayın

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler