Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Haberİonet (IO) Coin Fiyat Tahminleri (Yorum)

İonet (IO) Coin Fiyat Tahminleri (Yorum)

io.net, bir para birimi olarak bilgi işlem üzerine kurulu bir ürün ve hizmet ekosistemi sağlıyor ve AI/ML yenilikçilerinin maliyetlerini azaltarak yapay zekayı dünyaya getiriyor.

İonet IO coin ilk olarak Binance borsasında listelenecek. Listeleme öncesinde kullanıcılar İonet io coin fiyat tahminleri, yorum, listelemede kaç dolar olur sorularının cevabını merak ediyor. Bu yazımızda tüm cevapları paylaşacağız. 

Şimdi İonet  Satın Almak için Kaydolun, Listelenmeyi Kaçırmayın!

İonet (IO) Coin Fiyat Tahminleri

İonet projesinin yerel coini olan io coin ilk listelemesini Binance borsasında gerçekleştirecek. Tüm kullanıcılar için ilk listeleme için fiyat tahminleri paylaşacağız. Bir coinde fiayt tahmini yaparken dolaşan arz, toplam arz, fdv, listelendiği borsalar gibi çeşitli faktörleri baz alarak tahminleri elde ediyoruz. İşte arz ile ilgili veriler;

  • Yaratılıştaki Toplam Token Arzı: 500.000.000 IO 

  • Maksimum Token Arzı: 800.000.000 IO 

  • Launchpool Token Ödülleri: 20.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %4’ü)

  • İlk Dolaşan Arz: 95.000.000 IO (Genesis’teki toplam token arzının %19’u)

tüm bu veriler ele alındığında İonet’in Etherfi civarında ilk dolaşan arza sahip olduğunu görüntüleyebiliyoruz. Bu kapsamda İonetin ilk listelemede yada ilk açılışta 3- 10 dolar arasında yer almasını bekleyebiliriz. 

İyi bir listelemede fiyat 3 dolar civarında açıp ciddi bir yükselmeyle karşılaşabilir. Kademeli olarak 8 hatta 10 dolara varan bir yükseliş bizleri bekleyebilir. Kötü bir listelemede fiyat 3-6  dolar arasında dalgalanabilir. Diğer bir ihtimal ise fiyatın yüksektan açıp kademeli olarak 3-5 dolar arasına düşmesidir.

Tabi ki buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

İonet (IO) Coin Yorum

İonet Binance iş birliği kapsamında LaunchpoolBinance İonet (io) Token Listelemesini Duyurdu! tokeni olarak sunulacak. Binance listelemesi sayesinde piyasada ki tüm borsalar İO tokeni listelemek için sıraya girecektir. Buda ciddi bir pazar payı oluşturacaktır.

Binance’in dahil olduğu projeler ciddi fiyat seviyesine ulaşabilme potansiyeline shaiptir. Bunu daha önce Notcoin projesinde görmüştük.

İonet Hakkında

İonet, Ağdaki doğrudan tedarikçilere ek olarak, Render (görüntü oluşturmaya odaklanmış) ve Filecoin (depolamaya odaklanmış) gibi DePIN’ler de AI/ML şirketlerinden para kazanmaya erişmek için bilgi işlem kapasitelerini io.net’e sağlıyor.

io.net, bir para birimi olarak bilgi işlem üzerine kurulu bir ürün ve hizmet ekosistemi sağlıyor ve AI/ML yenilikçilerinin maliyetlerini azaltarak yapay zekayı dünyaya getiriyor.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler