Cumartesi, Aralık 9, 2023
spot_img
Ana SayfaMobilİnvesting nedir ? Borsa takibi nasıl yapılır ?

İnvesting nedir ? Borsa takibi nasıl yapılır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Ülkemizde neredeyse her genç belli bir yaş diliminde borsa kelimesini daha fazla duymaya başlar . Altın gibi değerli madenlere yatırım yapar iken , emtia çeşitlerini öğrenir iken , daha fazla detaya girmek isteyen kullanıcılar , borsa nedir, borsa nasıl oynanır , borsa takibi nasıl yapılır  gibi sorulara cevap arar iken , bu esnada en fazla gördüğü sitelerden biri İnvesting ‘dir. Peki İnvesting nedir ?

borsa takibi

İnvesting nedir ?

İnvesting , 2007 yılında kurulan bir borsa takip uygulaması ve web sitesidir. Dünya üzerinde yaklaşık 7 şehirde ofisi bulunmaktadır. Bu şehirler sırası ile Shenzen , Tel Aviv, Madrid, Milan, Tokyo, Mumbai, Seul  ve yaklaşık 300 kişi ile çalışılan bir ekibi bulunmaktadır. Anlık olarak Evelyn Roth genel yayın yönetmeni konumundadır. Fusion Medya projesi olan İnvesting , dünyada ki en büyük 3 borsa takibi sitelerinden biridir. Geniş kitleye sahip olan İnvesting uygulaması , kullanıcılar için kolay ve anlaşır bir düzen ve arayüz kullanmaktadır. Hangi içeriklere sahiptir ;

Önerilen Makale : Bitcoin nasıl alınır ? Kripto para nedir ?

1- Döviz
2- Emtia
3- Endeksler
4- Hisseler
5- Etf’ler
6- Fon ve Tahviller
7- Kripto Paralar

Borsa takibi nasıl yapılır ?

Bilmeniz gereken önemli bir nokta , İnvesting borsa alım satım uygulaması değildir . İnvesting sadece borsa takip uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde , ücretsiz üyelik gerçekleştirerek , portföy oluşturabilirsiniz. Bu sayede alım satım yaptığınız , hisse senedi , kripto para yada altın gibi değerli madenlerin takibi yapabilir ve alım satım öncesinde alarm oluşturabilirsiniz. Portföyünüzde ki örneğin ; Kripto paralar , düşerken ve çıkarken alarm oluşturarak , listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede kar ve zarar belirlemesi yapabilirsiniz.

investing uygulaması

( Grafik de yer alan bilgiler temsilidir )

Önerilen Makale : Wish güvenli mi ? Wish nedir ? Wish nasıl kullanılır ?

Aylık 20 milyonun üzerinde kullanıcısı ile yine aylık 200 milyona yakın aktif oturum ile kullanıcılara sınırsız ve ücretsiz borsa takibi yapmaya imkan vermektedir . İos ve Android platformlarda hali hazırda indirilebilir durumdadır. Ve uygulama ücretsizdir. Uygulamanın ücretsiz sürümünde reklamlar yer almaktadır. Diler iseniz uygulamanın premium sürümüne geçiş yaparak , reklamları kaldırabilirsiniz. İnvesting borsa takibi uygulamasının , 300 binden fazla finans şirketi ile çalışarak ,siz kullanıcılara doğru ve anlık değerler göstermesi yanı sıra , platform da grafik analizi de mevcuttur. Seçtiğiniz , hisse senedi yada diğer seçenekler hakkında ,çıkış kuruluş , arz değeri , grafik bilgileri ve güncel olarak finans konusunda haberler bölümü ile , ülkemizde en çok dtercih edilen , borsa takibi uygulamasıdır.

Bu yazıda yer alan bilgilerden bazıları , İnvesting resmi sitesinden alınmıştır. Burada bulunan bilgiler yönlendirme değil bilgilendirme amaçlıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler